Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
zaten bi kisi karalisteye alırsınıs tüm modlar onunla uğrasır artık tabi onlar hep haklı olduğundan extraokk (extraloob.com için söylemiyorum genel forum siteleri anlayan anladı extraokk )

biz genel forum sitelerinden ayrıyız gülüm hala anlatamadık mı biz bir aileyiz onlar derleme toplama ya da menfaat icabı
burda menfaat icabı tek iş olur sevgi ve saygı sevgiyi ve saygıyı verenin istemesi gayet dogaldır bu da menfaat işidir bu kadar basit:D

+1907
_AvRiL_ demiş ki:
biz genel forum sitelerinden ayrıyız gülüm hala anlatamadık mı biz bir aileyiz onlar derleme toplama ya da menfaat icabı
burda menfaat icabı tek iş olur sevgi ve saygı sevgiyi ve saygıyı verenin istemesi gayet dogaldır bu da menfaat işidir bu kadar basit:D

eet öyle :lolmuch: extraokk ben zaten liblibe söylüyorum bunları uğrasma sen takıl die bu benim yönetime tepkim olarak yansıyor extraokk

PsPasha demiş ki:
+1907
_AvRiL_ demiş ki:
al böle yalakalık yapıncada birinci oluyorus zaten mod bile yapıyorlar adamı extraokk

Say bakalım yalakalık yapanları forumdaki,say bakalım mod ları forumdaki.. Wink

sLaYeR_ demiş ki:
PsPasha demiş ki:
+1907
_AvRiL_ demiş ki:
al böle yalakalık yapıncada birinci oluyorus zaten mod bile yapıyorlar adamı extraokk
şapşallık etme buna yalakalık degil fikrine katılıyorum diyoruz biz..

BlacKK demiş ki:
Say bakalım yalakalık yapanları forumdaki,say bakalım mod ları forumdaki.. Wink
sayarsam mühebbet yerim Wink
PsPasha demiş ki:
sLaYeR_ demiş ki:
PsPasha demiş ki:
+1907 al böle yalakalık yapıncada birinci oluyorus zaten mod bile yapıyorlar adamı extraokk
şapşallık etme buna yalakalık degil fikrine katılıyorum diyoruz biz..
bilader ne fikrine katılıon daha bugün üyesin seninki post kasmak extraokk

slayer senin bugun aybaşı kanaman felan yok dimi bu gerginligin sebebi ne olabilir diye dusunuyorum ya kanama var ya da yaran var ki gocunuyorsun modluk mu istiyorsun git basvuru formunu doldur degerlendirelim

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt