Gaziantep'te annesinin kendisine dondurma almamasına sinirlenen 11 yaşındaki ilköğretim 5. sınıf öğrencisi kız çocuğu kendisini iple tavana astı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Selimiye Mahallesi'nde, bir ilköğretim okulu 5. sınıf öğrencisi olan Nesrin Yüce (11), annesi Fatoş Yüce'den dondurma istedi. Annesinin dondurma almamasına sinirlenen kız çocuğunun, yatak odasına gidip kendisini iple tavana asarak hayatına son verdiği iddia edildi.

Evin bahçesinde küçük çocuğuyla ilgilenen anne Fatoş Yüce, evin içindeki kızı Nesrin Yüce'den uzun süre haber alamaması üzerine, komşularının kızından kızını çağırmasını istedi.

Nesrin Yüce'nin yatak odasında kendisini iple tavana astığını gören komşu kızı durumu anneye bildirdi. Olay üzerine eve gelen komşular, Nesrin Yüce'yi Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesine kaldırdı.

Hastaneye hayatını kaybetmiş olarak geldiği belirtilen Nesrin Yüce'nin cesedi otopsi için morga kaldırdı.

Konya'da bir maden işletmesinde çalışan babanın olay sırasında, Gaziantep'te olmadığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatan Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sürekli sinir krizleri geçiren anne Fatoş Yüce'nin ifadesini alamadı.

Bana tuhaf geldi.
Belkide anne canidir kızını öldürmüştür.
Komşu kızındanda kızını çağırmasını istiyor kendi evinde.Ne garip :think:

Yukarı Alt