Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Donanım ve Teknoloji Piyasasında2009'un En İyileri

1) Yeni çıkan Netbook, benimde almış olduğum muhteşem teknoloji ürünü.

2) Windows 7, tamamıyla stabil ve Vista'dan çok daha güvenli ve sorunsuz bir işletim sistemi.

3) IPhone, alternatifsiz hayatımıza hızlı bir giriş yaptı ve rakiplerine dağlar kadar fark attı.

4) USB3, kuşkusuz hızlı veri aktarmak hepimizin hayaliyli 1.1 usb kullandığımız dönemleri düşündükçe şaşıyorum halimize.

Saygılarımızla,

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Gerçekten hepsi çok kaliteli ürünler nekadar Windows 7 üründen saymayıp yazılım olarak algılasakta microsoftun son dönemde çıkardığı en güzel proje.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Windows 7'yi çok merak ediyorum.Kararsız kaldım kullanıp kullanmamakta.
+1 Betası bile Vistaya göre 100000000 kat iyi çalışıyor, fakat itici geldi :roll:

Prada

Vista karşıtı biri olarak Xp den direk windows 7 ye geçmeyi düşünüyorum bende. Kullananlardan açıklama bekliyorum tabii nedir farkları vs

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Prada demiş ki:
Vista karşıtı biri olarak Xp den direk windows 7 ye geçmeyi düşünüyorum bende. Kullananlardan açıklama bekliyorum tabii nedir farkları vs
Aynen hiç vista işine karışmadım bende verilen tepkileri görünce çok endişelendim ama windows 7 hakkında herşey olumlu direk xp den geçiş yapıcam.

Windows 7 : Tema görünüm
/ Vistadan daha stabil olması ile tercihleri üstünde toplamayı başaran kaliteli bir işletim sistemi olacak.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Windows 7 baslat menusu hic hosuma gitmedi. :roll: Bu arada resimler gorunmuyor extra. ^^

Windows 7 nasıl bir şey sorun olur mu bizde kullansak msela SRO ile ilgili bir sorun olur mu bot vs. Hep vista çözümü başlıklar gördğüm için hiç vista kullanmadım.Windows 7 kullanmalı mıyız ?

Yukarı Alt