Oyun hakkında sistemlere girmeden yüzeysel bilgi verebiliyoruz bu merağı biraz daha derinleştirme amacıyla. Oyun içi görüntü zaten verdik. Şimdilik sadece buna bakarak oyunu biraz çözme şansınız var zaten. Yine de bugün baya ipucu verdim bu da son ip ucum olsun artık.

Haritadaki renk düzeni vampir/avcı yoğunluğunu temsil ediyor. Oyun browser tabanlı ve turn based. Diğer oyuncularla etkileşiminiz en üst seviyede olmaktadır çünkü kendi birliklerinizle bir ülkeyi nasıl ele geçirirsiniz ya da ele geçirdikten sonra nasıl korursunuz orası size kalmış. :D

Umuyorum ki "şimdilik" bu derece bilgi, merakınızı derinleştirmeye yeterli olmuştur.

İleride sistemleri ve oyunun işleyişini zaten açıklayacağız. :)

PS: Forumunda yönetici olduğum başka bir oyun. Fena olmayacak gibi, yeni nesil bitefight diyebiliriz, tabii ki daha fazla stratejik ve taktiksel. Gelmek isteyenleri bekleriz. Oyun daha açılmadı, her gün oyunla ilgili bir görüntü, bilgi veya lore dediğimiz hikaye çıkıyor. Böyle doğaüstü şeyleri sevenler için çok güzel bir oyun olucak emin olabilirsiniz. :)

http://www.dominationwar.com/

Daha oyun açılmadı, closed betada bile değil. :) Sadece haberiniz olsun diye açtım konuyu. ^^

Yukarı Alt