1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

DOLUNAY

1. ozhan100

ozhan100 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar,

bu guildi yeni kurdum uzun bir aradan sonra tekrar silkroad oynamaya başladım. gerçek hayat biraz bunalttı burada hem gerçek hayattan biraz olsun uzaklaşabilmek için, hem eskiden venice güzel bir çarım vardı (ama oyunu bıraktığım için ve maddi durumumun iyi olmadığı için onu satmıştım) onun adına bu oyunda yüksek level bir çarım olması gerekiyor diye düşündüğüm için, hem de güzel arkadaşlıklar ve sohbet ortamı kurabilmek için bu oyuna başladım çarımı açtım (şuan level up ile meşgul) ve de bu guildi kurdum. İnşallah güzel insanlarla burada tanışıp güzel dostluklar edinebiliriz önceki deneyimlerimde olduğu gibi (o zamanlar bir çok değerli arkadaş ile tanışma fırsatı bulmuştum).

1-guilde şuan da rastgele oyuncuları alıyorum. çar ile uğraştığım için fazla vakit kalmıyor. sürekli offline olanları leveli düşük olup kasmayanları çıkarıp sürekli eleme usulu düzgün oyuncuları bulmaya çalışıyorum.
    2-guilde girebilmek için level önemli değil. leveliniz düşük olabilir.
    3-sürekli online olmanıza gerek yok ama en azından düzenli olarak oyuna girip oyunu takip ediyor olmanız lazım çünkü tamamen offline oyuncularla ne sohbet ne bir birliktelik mümkün olamayacaktır.
    4-guildimiz uluslararası bir guild olucak o nedenle guild içinde özelllikle ingilizce konuşmaya çalışırsanız hem yabancı arkadaşların bizi anlaması hemde ingilizcemizi canlı tutabilmemiz açısından yararlı olacağı görüşündeyim.
    5-guilde girenlerden gold yada gp bağışı gibi bir talebim yok. kendi çarlarını kasarken gelecek olan gp yeterli.
    6-guild içinde yardımlaşma üyelerin kendi kişisel kararları kimse bir başkasına yardım etmek mecburiyetinde değil.
    7-guild içindeki diğer üyelerin ne kadar güvenilir oldukları daha bir çoğu düşük levelli oyuncular oduğundan ve yeterince sohbet etme şansımız olmadığından tam olarak belli olmamasına rağmen zaman geçtikçe bu durum yavaş yavaş oturacaktır diye düşünüyorum.
    8- yüksek levelli oyuncularda guildimize katılabilirler ancak bir çok hatta tüm üyeler henüz kasma aşamasında olduklarından canlarının sıkılacağına eminim o nedenle katılmayacaklarını düşünüyorum.

oyun içinde WarriorPrens ile konuşabilirsiniz.

şimdilik bu kadar...

2. ropsnozbart

ropsnozbart Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun

3. Vladimir

Vladimir Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0