beyler benle biri msn görüştü böyle böyle extraloob aracılıgıyla takas etcez dedi bana bu msn adresini werdi mailto:[email protected] bende ekledim böyle böyle konştuk sonra dedim adama sen kimsin bana SURGE0N memberlist.php?mode=viewprofile&u=69 profilini werdi ben SURGE0N um dedi bende dedim 1 dk adama siteden özel msj yolladım dedim sana bi ölel msj yolladım eger gerçekten oysan ne yazdıgımı gel burda msnde bana yaz dedim adam biraz bekledi sonra küfür etmeye fln başladı diger dolandırıcıda şu adresi mailto:[email protected] bu sakın eklemeyin sizi dolandırır ama beni dolandıramadılar çünkü ben yememmmmmmmmmmm xD dİKKATLİ oLun inanmazsanız resimde koyabilirim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dikkatli olman en doğalı çok teşekkür ederiz charını kaptırsaydın diğer kaptıranlar gibi bu siteden dolandırdılar beni diyenler kervanına katılacaktın ki ucuz kurtulmuşsun.

her zaman diyoruz biz asla msn den iletişime geçmeyiz bizim işimiz sitemiz üzerindendir bilginize.

A

Anonymous

Guest
aahhahah aynı kişi bana aynı numarayı farklı taktik üzerinden yaptı. başka bi site gene takasyardim@....... baktım öyle . dedim extraloobdan baska siteye güvenmem ben felan. neyse acele getirmedim işi. sonra dikkat ettim site adını yanlış yazmış i yazması gerekirken ı yazmış. dedim ben bu kişiye güvenemedim dolandırıcı olabilir. site adını da yanlıs yazmıs bi mod böyle yapmaz. sonradan anladım foyasını . aman dikkat edin böyle hususlarda emeğinizi emek hırsızlarına kaptırmayın

çok şerefsiz var ya sn o kadar emek ediosn charını düzgün bi hale sokuosn adam gelip emeğine saygısızlık edio.we çalıo.

Valla ben SURGEON a plvl yaptırıcaktım ki yaptırdım :) . .. Hem siteden onay aldım hemde msnden.. :)

abi bu adam siteye char ilan wermıs pacificte.aynı numarayı banada yaptı bende yemedım . aadam dolandırıcı yasdım ama konuya.inşallah ciddiye alırlar.adam hala sitede dolasıyo

Yukarı Alt