1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

dolandırılmak istemiyorsanız girin

1. calfagri

calfagri Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler benle biri msn görüştü böyle böyle extraloob aracılıgıyla takas etcez dedi bana bu msn adresini werdi mailto:takasyardim@extraloob.com bende ekledim böyle böyle konştuk sonra dedim adama sen kimsin bana SURGE0N memberlist.php?mode=viewprofile&u=69 profilini werdi ben SURGE0N um dedi bende dedim 1 dk adama siteden özel msj yolladım dedim sana bi ölel msj yolladım eger gerçekten oysan ne yazdıgımı gel burda msnde bana yaz dedim adam biraz bekledi sonra küfür etmeye fln başladı diger dolandırıcıda şu adresi mailto:istanbul.fb@windowslive.com bu sakın eklemeyin sizi dolandırır ama beni dolandıramadılar çünkü ben yememmmmmmmmmmm xD dİKKATLİ oLun inanmazsanız resimde koyabilirim

2. DaRKWaTcH

DaRKWaTcH Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dusuncen ıcın tesekkurler :D

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    dikkatli olman en doğalı çok teşekkür ederiz charını kaptırsaydın diğer kaptıranlar gibi bu siteden dolandırdılar beni diyenler kervanına katılacaktın ki ucuz kurtulmuşsun.

her zaman diyoruz biz asla msn den iletişime geçmeyiz bizim işimiz sitemiz üzerindendir bilginize.

4. Anonymous

Anonymous Guest

aahhahah aynı kişi bana aynı numarayı farklı taktik üzerinden yaptı. başka bi site gene takasyardim@....... baktım öyle . dedim extraloobdan baska siteye güvenmem ben felan. neyse acele getirmedim işi. sonra dikkat ettim site adını yanlış yazmış i yazması gerekirken ı yazmış. dedim ben bu kişiye güvenemedim dolandırıcı olabilir. site adını da yanlıs yazmıs bi mod böyle yapmaz. sonradan anladım foyasını . aman dikkat edin böyle hususlarda emeğinizi emek hırsızlarına kaptırmayın

5. utkuuygun00

utkuuygun00 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok karışık anlatmışsın kardeş bi şey anlayamadım :D

6. DaRKWaTcH

DaRKWaTcH Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karısık falan deıl imla kurallarına gore oku anlarsın :thumbsup:

7. ClenzA

ClenzA Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok şerefsiz var ya sn o kadar emek ediosn charını düzgün bi hale sokuosn adam gelip emeğine saygısızlık edio.we çalıo.

8. destiny

destiny Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben SURGEON a plvl yaptırıcaktım ki yaptırdım :) . .. Hem siteden onay aldım hemde msnden.. :)

9. JustLonely

JustLonely Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi bu adam siteye char ilan wermıs pacificte.aynı numarayı banada yaptı bende yemedım . aadam dolandırıcı yasdım ama konuya.inşallah ciddiye alırlar.adam hala sitede dolasıyo