Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kivi demiş ki:
yaptıgın ps leri kendine yedir.
buda yalan demi? tabi sana göre herşey yalan bi sen doğrusun. savcılıktan alacagım kagıdında fotografını cekip atıcam buraya bakalım o zaman napıcaksın. sana saat 12ye kadar son şansını verdim kullan veya kullanma bu senin gerizekalıgın.

Duygusuzz demiş ki:
Kivi demiş ki:
yaptıgın ps leri kendine yedir.
fotoğraflar Ps kullanıma dair her hangi bir kanıt vs yok durumun gerçekten kötü
ya kardeşim bu adam gerçekten Allah korkusu olmayan birisi ya. ya tamam bizde silkroad oynarken taxi falan yaparken arada uyanıklık yapmısızdır ama hepsi bu. Ya bunun bu tavırları bana parayı falan unutturdu sadece karşısına cıkmayı istiyorum. vallaha billaha başka bişey istemiyorum ya. isterseniz makbuzuda çekip atabilirim, yada facebook konuşmalarını. gerizekalıya saat 12ye kadar süre verdim git yatır parayı dedim ama yine dinlemiycek ve yatırmıycak. ama yatırmasın bakalım

Davayı açın gerisine mahkeme baksın yada 2 gün süre verin paranızı geri vermesi için sonra verin mahkemeye.

Lordzek demiş ki:
Davayı açın gerisine mahkeme baksın yada 2 gün süre verin paranızı geri vermesi için sonra verin mahkemeye.
hocam bunda dediğim gibi ne Allah korkusu var ne ahiret korkusu ne devlet korkusu. belli bugüne kadar hiç kimse karşı koymamış buna kim bilir benim gibi kaç kişiyi madur etmiştir. olay persembe günü oldu ama daha 3 saat önceye kadar bana binbir türlü yalan söylerek oyaladı beni ben yaptı bi hata belki pişman olur diye bekledim yoksa cuma günü savcılıktaydım ben ama salak gibi bekledim. ne yazıkki bu sanal ortamda elimden hiç birşey gelmiyor ama mahkeme bunu ve ailesini cagırdıgı zaman öyle bi sırıtıcamki karşılarında, babası anası yalvarıcak paranı al şikayetci olma diye ama bu yapmış olduklarından sonra o şansınıda kaybetti. halen inanmıyodur savcılıga gidecegim ama saatler kaldı. Sanırım savcılık ıp adresi için sizinlede iletişime geçecektir. bunu banlayın forumdan başkalarının canını yakmasın

Dolandırıcılık
MADDE 157. - (1) Hileli
davranışlarla bir kimseyi
aldatıp, onun veya
başkasının zararına olarak,
kendisine veya başkasına
bir yarar sağlayan kişiye bir
yıldan beş yıla kadar hapis
ve beş bin güne kadar adlî
para cezası verilir.

Yaktım senin çıranı. para cezasıysa para cezası hapisse hapis. haa bunların hepsi yalan tabi bu ülkede kanun hukuk falan yok sen nasılsa o parayı çektin bi güzel yemişsindir gerisini düşünme. görürsün sen

The47 demiş ki:
Rowndark demiş ki:
Eğer varsa gerçekliği, parayı boşver süründürün :nod:
+47
varsa bişey eger,
kendi aramızda halledelim vs meselelerine girmeyin, süründürün.
ilk başta buna bi şans veriyim dedimde kullanamadı şansını. süründürcem zaten süründürmekten beter edicem

kivi hala online. cevap verecek maça olmadığı için okumayı tercih ediyor. kendisine özelden mesaj attım ama cevap veremedi.

hayır şunu sormadan edemicem. nasıl bi şerefsizsin çözemedim. milletten çalıp çırptığın paraları bankada da tutmuyosun.

eline boşaltıp bi tarafına sokup kendini tatmin ediyosun heralde. pazartesi oldu. saatler kaldı adliyeye. bi b** yiyosan profesyonelce

yap telefon numaran banka bilgilerin kabak gibi ortada. site yöneticileri bunu süresiz uzaklaştırın da başkalarına zarar vermesin bari.

(son 800 dakika öncesinden itibaren aktif olan kullanıcılar temel alınır).
Bide hakaret etmezsen iyi olucak.

Zippy demiş ki:
(son 800 dakika öncesinden itibaren aktif olan kullanıcılar temel alınır).
Bide hakaret etmezsen iyi olucak.
nasıl yani? bu Kivi adlı velet banlanmıycakmı? ss koydum ben oraya zaten daha banlanması icin ne bekliyoruz

Takımı
Besiktas
Bu konu küfür hakaretten başka yere gitmiyor yeterli tartışma oldu elinde imkan olan mahkemeye verir ve olay çözülür burda daha fazla tartışmanın hiç lüzumu yok ...
Herkese İyi Forumlar

Ben banlanması hakkında bişey demedim.Online kullanıcıların gösterildiği kısımda son 800dk esas alınır yazıyo(belkide değildir sacede ordaki yazıdan bi tahminde bulundum)
Hakkını tabiki arayacaksın bunda hepimiz hemfikiriz ama bunu hakaret etmeden yap.Zaten yarın savcılıkda olucaksın gerisi boş.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt