Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitemize reklam veren kurumsal firmaları tercih edin lütfen.

ben uzun zamandır alışveriş yapıyorum, hatta gittigidiyor'da dükkanları var, drlecter34 nicknameli kullanıcı ile doktorgame.com ikisi de aynı. gittigidiyor'a girin, adamın yaptığı satış sayısına bakın. 22.000 üzerinde :)

http://www.doktorgame.com sitesi turkiyedeki en buyuk oyun tedarikcilerinden biri olan arkadasimin sitesidir ve guvenligi konusunda tartismak bile anlamsiz gittigidiyorda 25bin satisdan fazla referansi olan biri ve ben bu konuda o arkadaslara kefilim ki bu oyun isinde yillarim gecmistir bence yalnis anlasilma olmus ve bu yalnis anlasilmanin kurbani olabilirsiniz

http://www.doktorgame.com turkiyenin en buyuk oyun tedarikcilerinden biridir buradaki yalnis bilginin duzeltilmesi gerekiyor

Şu an oyun ürünlerinde sağlamlığı ve güvenirliği bana göre tartısılmaz tek adres firsatlialisveris isimli web sitesidir ister kredi kartımla alıyorum limitim kalmadıgında kartsız işlemle odeme yapıyorum canlı destekte sureklı online ler 10 dakika surmuyo ürünü teslim etmeleri tavsiye ederim herkese.

yeditepe demiş ki:
Şu an oyun ürünlerinde sağlamlığı ve güvenirliği bana göre tartısılmaz tek adres firsatlialisveris isimli web sitesidir ister kredi kartımla alıyorum limitim kalmadıgında kartsız işlemle odeme yapıyorum canlı destekte sureklı online ler 10 dakika surmuyo ürünü teslim etmeleri tavsiye ederim herkese.

1 mesaj yeni üyelik tabi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
yeditepe demiş ki:

+ site açılmıyor :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
yeditepe demiş ki:

+ site açılmıyor :think:
Milletin niye gelip doktorgame'i savunduğu açık ,

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=doktorgame.com&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

google'da çıkmasa belliki ilgilenmeyecekler =)

emc

rank8
Uyardığınız iyi oldu, Bende neredeyse alış veriş edecektim. Silkleri 1000 er 1000 er alıyorum. Demekki gidecekti bir Dünya param.

gg den Geçenlerde bulmuştum piyasaya göre ucuz ürün hizmeti veriyor.. Silkroad kullanıcısıyım ve internet kafeciyim kafede isteyenlere gold ve silk almaya başladım bir haftadır 10 dan fazla alışveriş yaptım bir sorun yaşamadım

bir Yanlışlık olmuştur Bence gittigidiyordan yorumlarına bakın ve karalamayın Valla tesadüf gördüm ve bi yanlışlığını görmediğimi bildirmek istedim

bu arada Bazı yorumlarda milletin niye şöyle yaptıgı böyle yaptıgı gibi bişeyler yazmış Ben sanırım extralooba 2006 yada 2007 de üye oldum geçenlerde oyunu bırakmıştım tekrar başladım ve extralooba da girmeye kontrol etmeye güncellemeleri takip etmeye başladım ama bi konu hakkında bi düşüncem varsa insanların kararlarını doğru vermeleri açısından yada doğru yada yanlışıhn görüşülmesi açısından bizzat bilgimi söyleyim dedim yalakalık gibi bir niyetim olmaz gittigidiyordan gördüm ondan alışveriş yapmaya başladım bu notuda ekleyim dedim iyi extraloob lar :)

Yukarı Alt