Başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum;

Arkadaşlar geçen hafta benim doğum günümdü hiç hediye alan olmadı :<
bide 2-3 gün sonra mıdır bizim bi şeref var uğurcan diye onun doğum günümüş çok kalkık bişi anlamışınızdır bide bizim sınıfta halk dilinde kaşar adı verilen bi arkadaş var (bi daha hatırlatıyım kolej de okuyorum xD ) bu o ite 90 ytl lik fb forması almış sonra bizim sınıftaki kızlarda böyle ^ayy inanmyorum onu mu aldın^ yada ^ben alcaktım onu sen başka bişi al ^ gbi muhabbetler duydum
inanın size anlatamadım şu iti ama yani nası diyim hemen satıcak ve o kızları eve atmaktan başka bişi düşündüğünü sanmıyorum o kızlarda normalde işte kankamsın fln derler yaaa bak gene üzüldüm anlatamadımda derdimi pff :( sonuç olarak bi halt almadım 15 yaşına basarken :@ :<

sen 15 yaşına basarken almamışsın ben 17 yaşıma kadar almadım.Verilince de almadım çünkü hediye verecek doğumgünümde vermesin kardeşim sanki zorunlu bişeymiş gibi oluyor.içinden geldikleri zamn verseler alrım ama doğumgünüdeki hediyeye karşıyım

Prada

xienne artık kızıcam ama sana.. Kullandığın Türkçe tam mahalle ağzı , yakışmıyor.. Sen şu argodan kurtulana kadar gözüm üzerinde. Biraz kitap oku geliştir kendini her postunda argo kelimeler var.. Sen bu kafayla gidersen elin oğlu hatunları götürürken sen bana hediye almıyolar ona aliyolar diye kendini yer bitirirsin

Streetwise demiş ki:
Seni diğer başlıktada uyardım, bu iki oldu. İlk uyarını aldın!
ozman 2. uyarman olmazmı :D

konuya gelince çok argo kullanıosun cidden kolejde okuyosun ama nasıl davranılacağıonı bilmiosun bak eğer kimse sana bişi almamışsa hesap sor ama bana öyle gelioki seni sevmeyen arkadaşlın var o tayfadn uzak dur

Hatunları belirli yaşlarda mest eden 2 şey vardır 25 li yaşlara kadar tip karizma güç kuvvet cart curt fakat sonrası para :twisted: . Belliki bizim uğurcanın hali vakti sıfatı düzgün :) eğer uğurcan zamanını sadece kızlarla geçiriyorsa ilerki halini düşün saçına ak düşmüş binbir buruşuk yüzü var kimse dönüp bakmaya tenezzül etmicek kadar berbat durumda halbuki sen derslerine yoğunlaşırsan ilerde bunların acısını tek tek cıkartırsın, görüyorsundur magazinlerde rus milyarderlerin altlarında yatlar kollarında taş gibi hatunlar ee para var huzu var :twisted: . Her sınıfta olmasada her okulda bu tiplerden vardır 3-5 tane :wink1: takmıcaksın yoluna bakıcaksın takarsan adamı çıldırtırlar çünkü :wink1:

ArtLess demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Seni diğer başlıktada uyardım, bu iki oldu. İlk uyarını aldın!
ozman 2. uyarman olmazmı :D

konuya gelince çok argo kullanıosun cidden kolejde okuyosun ama nasıl davranılacağıonı bilmiosun bak eğer kimse sana bişi almamışsa hesap sor ama bana öyle gelioki seni sevmeyen arkadaşlın var o tayfadn uzak dur
Diğer başlıkta, uyarı vermedim, sadece sözle uyardım... :wink1:

:S benim benliğim bu
kitap meselsine gelelim kitap okumak en sevdiğim işlerden biri ama sanalda bunu takmamam gerçekte de mankafanın teki olduğumu mu gösterir???
doğum günümü kutlayan herkezi gözlerinden öpüyorum

Hatunları belirli yaşlarda mest eden 2 şey vardır 25 li yaşlara kadar tip karizma güç kuvvet cart curt fakat sonrası para :twisted: . Belliki bizim uğurcanın hali vakti sıfatı düzgün :) eğer uğurcan zamanını sadece kızlarla geçiriyorsa ilerki halini düşün saçına ak düşmüş binbir buruşuk yüzü var kimse dönüp bakmaya tenezzül etmicek kadar berbat durumda halbuki sen derslerine yoğunlaşırsan ilerde bunların acısını tek tek cıkartırsın, görüyorsundur magazinlerde rus milyarderlerin altlarında yatlar kollarında taş gibi hatunlar ee para var huzu var :twisted: . Her sınıfta olmasada her okulda bu tiplerden vardır 3-5 tane :wink1: takmıcaksın yoluna bakıcaksın takarsan adamı çıldırtırlar çünkü :wink1:
haklısın ....

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
xienne demiş ki:
:S benim benliğim bu
kitap meselsine gelelim kitap okumak en sevdiğim işlerden biri ama sanalda bunu takmamam gerçekte de mankafanın teki olduğumu mu gösterir???
Tabi ki sanalda bazı şeyler real hayattan farklı olur. Sana burada kimse gerizekalısın-mankafalısın dememiş. Sadece argoyu fazla kullandığın ve bunu azaltman- hiç kullanmaman gerektiğini söylemişler. Alınılacak-kırılacak bir yorum görmedim ben doğrusu.

Yukarı Alt