arkadasım bu gun aege serveinde atılan bir global da bu sitenin koydugu programlarla çarları soydugunu ve bu soydugu çarların parasını para ile saattııgını yazdıı..
Böle bi olay yasayan arkadaslar var mıı??

Bu sitede hiç dediğin gibi bir olay olmadı. extraloob' u hırsızlıkla suçlayan çok ama ispatlayabilen yok :wink1:

Kesinlikle hayır extraloobta char soyacaklar haa kimse kanmasın kardeşim öyle şeylere soyan adamlar extrada moderatörlerin adını veriyolar extraloobu suçluyolar olay bu işte.

birtanesi demiş ki:
arkadasım bu gun aege serveinde atılan bir global da bu sitenin koydugu programlarla çarları soydugunu ve bu soydugu çarların parasını para ile saattııgını yazdıı..
Böle bi olay yasayan arkadaslar var mıı??
evet o charların hepsini ben soyuyorum.
Zengin oldum taratmadan programları indirip kullanan,moderatörlerin onayını beklemeyen kerizler sayesinde :twisted: :mrgreen:

Bende satışlarında görevliyim charların. A.T.P çalıyor pazarlama allama pullamayı da ben yapıyorum.Sonra ucuzdan satıyoruz charları paraları da kırışıyoruz.Tatile gidelim dedik ama olmadı işler çok yoğun şu sıralar. Değil mi A.T.P ? :twisted: :mrgreen:

ben 1 küsür senedir burdan indirdiğim progları kullanıyorum allaha şükür çarım hiç soyulmadı :wink1:

Yukarı Alt