1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Dogru mu bu??

1. stoudemire7

stoudemire7 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bu gun internette dolanırkenn boylebirşey gordum siznende paylaşım dedim:
    ''Oyunun tamamen oturmasi icin joymax(silkroad firmasi)in plani:

Beta: Su an oynadigimiz hal oluo oyunun acilimindan itibaren chinlilerde yeniliklerin son bulmasina kadar gecen donem...

Sonra: Avrupa(fos yani su an konusmakta oldugumuz tip), budist ve Islam (burda hemen biz gecis yapioz tabi) serverlar ayri oyunlarmis gibi acilacak… yepyeni skiller karaktertipleri armorlar yaratiklar ve bolgeler...

Server Birlesmeleri: Chinese europe Islam ve budist serverlar ii ce sisteme oturunca (her irktan 15 ser server falan olacak) her cesit serverden 1 er tane alip birlestirecekler bolece server sayisi 3 ten 1 e inecek ve her serverda hem chin hem europa hem islam hemde budist haritalari olacak (ayrintilari bilmiorum)...

Sonra: Butun server haritalarinda bi genisletme yapilarak her 3(belki 2 belki 4) serveri birlestirecekler bolece artik sadece 5-6 server falan olacak...

Savasin Baslangici : Butun bunlar olduktan sonra son bir harita duzenlemesiyle savas arazileri eklenecek bolece 4 irk arasi savaslar baslicak!''

sizce bunun dogruluk payı var mı ???? yorumlarınızı bekliorum

fos:final ?!?!?! silkroad

2. stoudemire7

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınızı bekliorum cok merak ettim bi bilgisi olan varsa lutfen paylaşsın onceden verildiyse ozur dilerim!

3. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Silkroad'ın resmi sitesinde açıklanan bir yazı olmadıkça bu tahminlerin veya öngörülerin bi mantığı yok. Diğer yandan bildiğim kadarıyla beta olan version bizim değil kore'nin oynadığı. Mantıklı düşünürsek önden beta yapılıp oradaki hatalar düzeltilerek aslı yapılandırılır.
    Yazdıklarında gerçek payı var , zaten onu yazanlarda ksro'yu baz alarak anlatmışlar. İlerde server kapasiteleri genişleyecek , 10 dg gelecek , harita eklenecek ancak büyük ihtimalle yine haziran'da hayata geçirilecek projelerdir bunlar. Bandit kale savaşları , 10 dg , roc vs vs... Biz daha 3. legend'deyiz onlar 7.'yi deviriyor. Önümüzde çok yol var bu da zaman demektir.

4. stoudemire7

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorum plz?!

5. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    Sanmıyorum öyle birşey olacağını.Mantıksız olur yani.

6. Rane

Rane Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Bea
    Bu konu yanlış hatırlamıyorsam daha öncede açılmıştı.Yani gerçek olma ihtimali yüksek.Fakat böyle bişeyin olması yani ırklar arası savaşların fln olması oyunun mantığına biraz ters oluyor.Yani silkroad, kervan üzerine kurulu bir oyun.Irklar arası savaşın fln eklenmesi hakkaten mantıksız olur