Takımı
Besiktas
Sanırsam düşmenin şiddetiyle kafamı vurmuşum ilk başta at sandım ama sonra süperman olduğunu fark ettim

Duygusuzz demiş ki:
Sanırsam düşmenin şiddetiyle kafamı vurmuşum ilk başta at sandım ama sonra süperman olduğunu fark ettim
Superman'in neresini ata benzettim hatırlayamıyorum şimdi.Beni ayağa kaldırdı ve ben de "Tişikkirler Sipırman" dedim.

daha dikkatli bakınca belden aşağısının at yukarısının insan olduğunu farkettim, önünde supermanin işareti olan yarı at yarı insandı bu. biraz takip ettim onu neler yapacak diye ve en çok dikkatimi çeken şey insan gibi yiyip at gibi mıçması oldu

Takımı
Besiktas
Yaptığı bu ilginç hareketten sonra gözlerine baktım ve umarsızca öpüşmeye başladık.

Lenneth demiş ki:
Yaptığı bu ilginç hareketten sonra gözlerine baktım ve umarsızca öpüşmeye başladık.
kendimi bir anda onunla sevişirken buldum, belden aşağısının at olduğunu hatırlayıp tehlikenin farkına vardım ve çıplak biçimde kaçmaya başladım ondan

Takımı
Besiktas
Fakat kokumu almıştı artık, bırakmayacaktı peşimi. 'At' gibi koşuyordu peşimden. Sonra koşarken ayağım takıldı ve yere serildim. Hem de yüz üstü..

kaçınılmaz son iyice yaklaşmıştı artık, sonra yerde bir vazelin gördüm.

Takımı
Besiktas
Vazeline bir parmak atıp yiyormuş gibi yaptım, at görünümlü adam baktı.. Ağzımdan 'ımmmhhh' gibi vazelinin tadının güzel olduğunu vurgulayan sesler çıkartıyordum. 'Give me it' dedi. İngilizce konuşuyordu evet. Vazelini uzattım.

Yoldan geçen teyze beni böyle görünce "Ayıp yavrum ayıp." diye azarladı

Sonra teyzeye dönüp "O neydi gııızzz?" dedim.Cevap bile vermeden yürümeye devam etti.

Yukarı Alt