Takımı
Besiktas
Düştüğüm yerden kalkarak otele döndüm yıkandım ve uyudum

Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
gece yarisi bir ugultuyla uyandim, etrafima bakindigimda acik pencerede baykusun bana baktigini fark ettim
Kalkıp baykuşa bi tane patlatarak uzaklaştırdım ve uyumaya devam ettim

Umursamayip disari ciktim ve yolda gecen kestaneci su sekilde bagiriyordu: "öleni ve rüya göreni tikiyorlar(bkz:sinkaf etmek).Dedim abi iyi misin, evet dedi onlar anlar dedi bana.Sonra bosver sen kestane ister misin dedi.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Baktımki kestanecinin kestaneleri çizmişler, sonra oradan usulca çaktırmadan uzaklaştım derken birde karşımda ne göreyim!

Camdan kovaladığım baykus karşımdaki direğin tepesinden bana bakıyordu..

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
kendime geldiğimde yatakta uzanmış şekilde duruyordum ve başım çatlarcasına ağrıyordu sanki hayal aleminde gibiydim. Yüzümü yalayan kızlar beni uyandırıyordu ama bir anda irkilip kendime geldiğimde yüzümü yalayanların kız değil kurt yavruları olduğunu gördüm. Bir ormanın en köhne köşesinde buldum kendimi ve kendime şunu sordum"

Takımı
Besiktas
neden burdayım bir baktım boynumda iki tane diş izi var ve kanamış birden dedim kendimce yoksa..

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
NiNCaSu demiş ki:
Lemonade demiş ki:
Ormanin köhre kosesinde cep aynasiyla dolasan bir adamim ben!!
Derken o an kafamdan musa ile gülşahdan çek git bebeğim çaldı ve direk oradan uzaklaştım.
Ormanın karanlık yerlerinden yavaşla uzaklaşıyordum ve ilerde yolu gördüm. Bu karanlık yerlerden bir an önce gitmek için yola hızlıca doğru koşuyordum aklımda o an yolda otostop çekerek bu korkunç yerden kurtulabilirim düşüncesi vardı. Yolda uzun zaman yürüdükten sonra hava kararmıştı ve arkamdan gelen tırın ışıkları belli oluyordu. Hemen kenara çekildim ve bağırmaya başladım. Tır kenara çekti, kapı açıldı ve birde ne göreyim! "

Yukarı Alt