Arkadaşlar biliyosunuz tatile girdik serverlar da boş diyorum ki bu periyotta 3.bölümü çekebilirim ben :s Eğer yardım etmek isteyen olursa bekliyorum :S serverını da belirtirse sevinirim + yüksek olmasına gerek yok ama katil falan öyle egzantirik kıyafetleri olabilirrrr :p bu arada Gaia'da olursa süper olur ama onu düşüncek değilim server değiştiririm nolucak :P neyse pray:

Fundamental demiş ki:
Arkadaşlar biliyosunuz tatile girdik serverlar da boş diyorum ki bu periyotta 3.bölümü çekebilirim ben :s Eğer yardım etmek isteyen olursa bekliyorum :S serverını da belirtirse sevinirim + yüksek olmasına gerek yok ama katil falan öyle egzantirik kıyafetleri olabilirrrr :p bu arada Gaia'da olursa süper olur ama onu düşüncek değilim server değiştiririm nolucak :P neyse pray:
Sremu kurup yapsana şu işi ^^

Hyperion demiş ki:
Fundamental demiş ki:
Sremu kurup yapsana şu işi ^^
ne :s ?

Yani kendi sro nu kuracaksın fakat varmı çalışan ver. bilmiyorum. Kısacası sro da tek sen olup gm olacaksın istediğin item ve unique düşürebileceksin.

DaRKWaTcH demiş ki:
Yani kendi sro nu kuracaksın fakat varmı çalışan ver. bilmiyorum. Kısacası sro da tek sen olup gm olacaksın istediğin item ve unique düşürebileceksin.
ben normalini doğru düzgün oynayamıyorum onu mu oynayabileceğim :s

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gel kuzum gaia'da seviştirelim charları ben hazırım geceyarısından sonra ihihihii :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
gel kuzum gaia'da seviştirelim charları ben hazırım geceyarısından sonra ihihihii :P
Puhahahah, bende kameraman falan olabilirim :P 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yoo 3-4 kamera kullanıp 3D IMAX görüntü çekilebilir puahahha ne diyorsun funda ben kayıt yaparım sen kayıt yaparsın bir de özgün kameraman toxi olur 3 boyuklu ahahaha :))

Gameworld

Bilgiliyim
Funda Gaiada arıyorsan önce bana sormalısın ^^ ne oluyoruz haberim olmadan :P Her zaman bir pm uzağındayım unutma bunu ^^

Yukarı Alt