Evde otur otur vakit geçmiyor bir işede başlayamadım sıkıntıdan patlamak üzereyim. :mrgreen:
Bu aralar izlediğiniz güzel filmler dizileri sölermisiniz bari vakit geçireyim bişeyler izleyerek
:P

Chuck Heroes Prison Break Bunlar izlediklerim ona göre önerirseniz sevinirim:)
Lostu sevmiyorum hoşuma gitmiyor bitürlü sevemedim
The Lost Room Güzele benziyor indirmek lazım:))

Heroes : Bilim-Kurgu hayranıysan şiddetle tavsiye ediyorum.Fa.hişesinden senatörüne bir grup insanın insan üstü güçlere sahip olduklarını fark etmeleri ve sonrasında aldıkları karaklar neticesinde ortaya çıkan sonuçları , gruplaşmaları ve güce erişme çabalarını konu alan harika bir dizi.

Gossip Girl : Bazıları basit desede aşk&ihtiras üzerine kurulmuş güzel bir dizi.Bir grup elit gencin lise yıllarında başlarından geçen olayları anlatıyor.

Battle Star Galactica : Yine bilim kurgu hayranları için güzel bir dizi.Saylonlar ile insanların dostluğunun bozulmasından sonra süre gelen olayların konu edildiği güzel bir yapım , dizi bitti.

Chuck : Komedi olarak görüyorum.Çerez niyetine izlenebilecek bir dizi.Chuck adlı bir gencin *''Intersect'' oluşunu ve ardından başına gelen olayları , onlaca defa atlattığı ölüm tehlikesini konu edinmiş bir dizi. *Intersect : süper bilgisayar.CIA elindeki tüm veriler bir insanın beynine depolanıyor ve verilerde kayıtlı olan birini gördüğünde insan beyni bunu hatırlıyor(ayrıntılarla).

Scrubs : Bir grup tıp öğrencisinin stajerlikten uzmanlığa yükselişini ve bu süre zarfında yaşadıkları traji-komik olayları konu alan bir dizi.

The Big Bang Theory : Asosyal fakat dahi iki ev arkadaşı /Sheldon-Leonard/ karşılarındaki daireye taşınan Penny ve Sheldon-Leonard'ın arkadaşları olan 2 dahinin daha başından geçen olayları anlatan bit sitcom.Leonard , Penny'e aşık.Her hafta olaylar değişiyor ; bknz: Avrupa Yakası gibi.

Prison Break : Beğenerek izlediğim(bitti) bir diziydi.Aksiyon seviyorsan kaçırma derim.

South Park: Dizilerin şahı.Hayatımda izlediğim en güzel dizi.Cartman , Kyle ,Stan , Kenny South Park adlI Kolorado'nun küçük bir kasabasında yaşamaktadır , başlarına inanılmaz olaylar gelir , Cartman tambir Hitler hayranıdır ve psikopattır.Kenny grubun azgını , Kyle en saf olanı ve Stan'de duygusalları ve bu veletler daha 8 yaşındalar(hiç büyümüyolarlar).+18 dizi.Gülmek istiyorsan izlemenizi öneririm.

Family Guy : Orta gelirli bir ailenin başlarına gelen komik olayları konu alıyor.Konuşan birde köpekleri var.Stewie adında psikopat bir oğulları var.Sp kadar olmasada güzel bir dizi.

My Name Is Earl : Çerez niyetine bir dizi daha.Earl , kardeşi , eski karısı ve onun kocasının başına gelen inanılmaz olayları anlatan , Earl'ün karma felsefesine uyarak listesindeki kişilerin birer birer gönlüğünü almaya çalıştığı ve her bölümde ayrı olayların yaşandığı güzel bir dizi.

Lost : Lost Lost diye herkes çıldırıyor.Geçen yaz başladım güncel olarak devam ettim yeni sezonu bekliyorum , o kadarda iyi değil.

Fringe: Yeni favorim.Massive Dynamic adında bir şirketin birçok olaya karıştığı ve inanılmaz işler yaptığı bir dizi.Doğa üstü olaylarla dolu.Harika , öneririm.

Bir bu kadar daha dizi var izlediğim.İstersen açıklama yapabilirim onlarla ilgilide :thumbsup: .

The Tonight Show with Conan O'Brien. :P

Dizi değil bir show programı ama Türkiye'dekilerine 1000 çeker. Salı'dan Cuma'ya her akşam 23.00' da C-NBCE' de .

KB24 demiş ki:
The Tonight Show with Conan O'Brien. :P

Dizi değil bir show programı ama Türkiye'dekilerine 1000 çeker. Salı'dan Cuma'ya her akşam 23.00' da C-NBCE' de .

Hocam o e2'De olmasın :P ara sıra bakıyorum bende.

Supernatural:Başrolünde Jared Padalecki (Sam Winchester) ve Jensen Ackles (Dean Winchester) oynamaktadır.Dizi Winchester kardeşlerin Amerika'yı 1967 model Chevrolet Impala ile dolaşarak hayalet, ruh ve şeytan gibi doğaüstü güçlerle olan savaşını anlatmaktadır. Dizide sık sık eski mitler ve mitolojik varlıklardan söz edilmektedir.

önerdiklerinizi tek tek dikkate alıyorum beğendiklerimi seçiyorum ama böle heroes prison gibi benı bağlıcak bir dizi bulamadım sanırım:)

Buffy the vampire slayer bir klasiktir.Şuan bitmiş olsada netten bulman çokta zor olmaz.Tabiki türüne ilgin varsa.Onun dışında animeler kadar kendine bağlayan dizi serileri izlemedim(kişisel görüş.)Sadece bir çizgi film olarak ön yargıyla yaklaşılmamalı.Bir basilisk,Bleach,Hellsing,X,One Piece,Detroit Metal City önerebileceklerim.

Yukarı Alt