nasıl bir ceza alacağın hocaların sana karşı olan hissiyatına bağlı büyük ihtimalle uzaklaştırma alırsın .

Bir insanda süper ego gelişmiş olmalı gelişmemişse geliştirilmeli,süper ego gelişmemişse bir anlık sinirle yapılacak bir haraketten dolayı zor durumda kalınabilir.Bazı şeyleri yapmayı düşünüp doğuracağı sonuçları göz önüne getirip vazgeçmek korku değildir yukarda bahsettiğim süper ego'dur.Yapılacak şeyin sonuçlarını düşünmeden sinirine kapılıp yapmakta kesinlikle cesaret değildir.Ayakta kalan her zaman sinirleri en sağlam olandır bedeni sağlam olan kesinlikle değil... Anlaşılacağı üzere sonunu düşünende bazen kahraman olabilir :wink1:

Shooter demiş ki:
Bir insanda süper ego gelişmiş olmalı gelişmemişse geliştirilmeli,süper ego gelişmemişse bir anlık sinirle yapılacak bir haraketten dolayı zor durumda kalınabilir.Bazı şeyleri yapmayı düşünüp doğuracağı sonuçları göz önüne getirip vazgeçmek korku değildir yukarda bahsettiğim süper ego'dur.Yapılacak şeyin sonuçlarını düşünmeden sinirine kapılıp yapmakta kesinlikle cesaret değildir.Ayakta kalan her zaman sinirleri en sağlam olandır bedeni sağlam olan kesinlikle değil... Anlaşılacağı üzere sonunu düşünende bazen kahraman olabilir :wink1:
''Öfkeyle kalkan zararlar oturur.'' Kısacası açıklıyor dediklerini sana bu konuda hak veriyorum herkes kendini bir şey zanneder gider ona buna çatar karşısındaki dişli çıkarsa geri vitese takar hiç olmamış gibi gider ezikleri ezer artisim diye dolaşır sonra bir şeye gitti niyazi olur ot gelir b.k gider :twisted: :curtain:

bizim sınıftada var çoçuk hep kafama vuruyo bi gün bende batıracam elimdeki kalemi veya başka bir şeyi 3 Aydır dayanıyorum bişi yapmadım bi gün patlayacam delik deşik yapcam süzgeç gibi olacak.Bide havalı.

ProAnqeLLs demiş ki:
bizim sınıftada var çoçuk hep kafama vuruyo bi gün bende batıracam elimdeki kalemi veya başka bir şeyi 3 Aydır dayanıyorum bişi yapmadım bi gün patlayacam delik deşik yapcam süzgeç gibi olacak.Bide havalı.
Bir disiplin cezası da sen alırsın :popcorn: ^^

ProAnqeLLs demiş ki:
Artislik yapıyorsa okul dışında ağzını burnunu kırarsın olur biter...

Shooter demiş ki:
Süper freud parçalamışsında :D
süper ego toplum köpeği dikta yalakası ve
anarşiye boyun eğditirir hocaaaa .......

EGOCU olacan EGOCU :D
keske eleman bekleyıp te hocaya şikayet etseydi

valla bana denk gelecek öle bi cocuk şikayet üzerine eşşek sudan gelesiye kadar döverim

"müdür hep der öğrencileri dövün ama iz bırakmayın" dövün ama şahit olmasın etrafta ....

hakediyolar be

Majestic demiş ki:
Sen olayın heyecanıyla 4-5 santim sanmışsındır.Sen 4-5 santimi boncukmu sanıyon öyle girecek.:DTaş çatlasa 1 cm girmiştir.Oda kalemin ucudur ve ucu onun vücudunda kamış kalem kırılmıştır.Tabi bu kurşun kalem için geçerli.Ayrıca ikinizede uyarı verilir.
Katılıyorm 4-5 cm olcak iş değil sen yanlış düşünüyorsundur...

Prada

Dua et mahkemeye vermesin seni :) oyle 5 cm adama kalem sokmanın cezası delici cisimle kasten adam yaralamaya kadar gider bel altı olsa iyi omuz diyosun.. Görgü tanıklarının ifadesine göre nefsi mudafaadan cezan azalır + yaşında küçük olduğu için para cezasına çevrilip siciline işlenir.. Haa mahkemeye vermezse okul ceza-i işlem uygularsa disiplin kurulundaki öğretmenlerinin hoşgörüsüne bakar.. Cocuk gidip sağlık raporu alirsa sana eşşek gibi disiplin cezası vermek zorundalar.. Vermezlerse cocuk bir üst kurum olan milli eğitim müdürlüğüne durumu arz ederse butun öğretmenlerinin hakkında soruşturma açarlar.. Bunlar varsayım sen en iyisi cocukla aranı düzelt git özür falan dile sağlık raporu almasın aranızda tatlıya bağlayın kuruldada 2 özür dile kayıpsız sıyrıl bu işten :P

Mopneet

önümde 2 kişi vardı ve kalemin uc kısmından biraz fazlası gırdı tahmini soledim farkındaysan 4-5 dedim daha azda olabilir tam net goremedim bu arada okulun en seckin sınıfındayım A sınıfı karma olmasına rağmen 36 kişi belge almış bir sınıftayım.Bu arada büyük ihtimal uzaklaştırma alcam bu kadar acıklama sonucunda ortaya bu cıkıyor.Ama eğer şimdiye kadar hiç bir kimseyle ne kavga ne laf dalaşı yapmadıgımı gozonunde bulundurursak Uyarı alıcağım ortaya cıkıyor birde şu var okulun yabancı dil odasının başkanlıgı için 12 lerin arasında aday gosterildigimide soliyeyim

kendini koruyosun.Adam senin burnunu kırcak sen adama dalmayacan.bi gün bende dalacagım sinir ediyor hegün 10 15 kere kafama vuruyo ögretmene diyom.Bişi olmaz arkadaş arasında olur.Beynimde sinir hiçsi kalmadı be.Vur vur nereye kadar.Veya içine hava basılmamış damacana ile döveyim çoçugu bi güzel

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
İlk yapıyorsan vede vukaatın yoksa bayadır senide öğretmenler seviyorsa bişey olmaz korkma öyle hemen bi kavgada disiplin alsaydın bizim okulda almadık kişi kalamzdı ondan kafana takma sen itibarını düzeltmeye çalış sınıf içerisinde yanlışlıkla oldu vs. gibi şeylerle öfkeyle oturan zararla kalkar

Mopneet

arkadaşlar ne uyarı nede disiplin cezası almadım ailelerimiz cağırıldı ve karşılıklı konuşma özür diledik ama malesef okul basketbol takımından atıldım :(( sınıftaki itibarıma bir şey olmadı bir döner bir ayran ısmarladım cocuga konuşup barıştık sinirlendigimiz için yaptımızın farkındaydık ve barıştık tek kötü olan şey basketbol takımımdan atılmam oldu herkeze yorumları için cok teşekkür ederim ve tecrubeme dayalı olarak sakin olun diyorum bu kadar

Yptığın şey resmen adam yaralama. :roll: Fakat ne oalcağı hakkında bir fikrim yok.

Yukarı Alt