Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Directx9.0c Driver Kasım 2010 Sürümü

DirectX Kasım 2010 Güncellemesi;

Microsoft, en son Haziran ayında güncellediği DirectX paketini tekrar güncelledi. Yeni güncelleme, Windows XP ailesinden en son Windows 7 sürümlerine kadar tüm Windows sürümlerini destekliyor.

Microsoft, bu son güncellemenin tümüyle indirilebilir paketini (runtime installer) henüz yayınlamadı, ancak kurulumu web üzerinden gerçekleştiren web installer uygulaması kullanıma sunulmuş durumda.

DirectX Kasım 2010 paketini doğrudan Microsoft'un sitesinden çekebileceğiniz sayfa için tıklayınız.

Ps : yeni sürümü çıktığında topic güncellenecektir.

Saygılarımızla,

ben sjsro oynuyorum ama hata veriyor directx hatası sizin siteden indirdim mart ayını ama gene aynı hatayı veriyor nasıl düzeltebilirim

merhaba ben sjsro oynuyorum ama hata veriyor directx hatası sizin siteden indirdim mart ayını ama gene aynı hatayı veriyor nasıl düzeltebilirim özel pm atarsanız sevinirim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Directx9.0c Driver Ağustos 2009 Sürümü

DirectX Ağustos 2009 güncellemesi;
DirectX paketine yaklaşık iki ayda bir güncelleme yapan Microsoft, yeni güncellemeyi biraz gecikmeli olarak yayınlamış durumda. Firmanın bir kaç gün önce kullanıma sunduğu güncelleme, aslında Ağustos ayı için planlanmış bir sürüm.

directx_aug2009_redist.exe dosya isimli ve 103 MB büyüklüğündeki bu paketin özelliği, desteklenen sistemler arasında Windows 7'yi de bulundurması. Windows XP, Vista ve Windows 7 kullanıcıları, aynı paketi kullanarak sistemlerini güncelleyebiliyor.

DirectX Ağustos 2009 paketini doğrudan Microsoft'un sitesinden çekebileceğiniz sayfa için tıklayınız.

Hızlı olarak Directx9.0x Driver'ını İndir.

Saygılarımızla,

/ Güncel.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Directx9.0c Driver Şubat 2010 Sürümü

DirectX Şubat 2010 Güncellemesi;
Microsoft, 2010 yılının ilk DirectX güncellemesini yayınladı. Güncelleme paketi, bugüne kadar yayınlanan diğer tüm DirectX güncellemelerini de içerdiği için sadece bu son paketi kurmak yeterli oluyor. Yayınlanan paket Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows XP 64-bit ve Windows XP Service Pack 3 ile uyumlu olarak etiketlenmiş.

DirectX Ağustos 2009 paketini doğrudan Microsoft'un sitesinden çekebileceğiniz sayfa için tıklayınız.

Hızlı olarak Directx9.0c Şubat 2010 Driver'ını İndir.

Saygılarımızla,

/ Güncel

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Directx9.0c Driver Haziran 2010 Sürümü

DirectX Haziran 2010 Güncellemesi;
Bu güncelleme paketi, bugüne kadar yayınlanan diğer tüm DirectX güncellemelerini de içerdiği için sadece bu son paketi kurmak yeterli oluyor. Yayınlanan paket Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows XP 64-bit ve Windows XP Service Pack 3 ile uyumlu olarak etiketlenmiş.

Hızlı olarak Directx9.0c Haziran 2010 Driver'ını İndir.

Saygılarımızla,

/Güncel.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Directx9.0c Driver Kasım 2010 Sürümü

DirectX Kasım 2010 Güncellemesi;

Microsoft, en son Haziran ayında güncellediği DirectX paketini tekrar güncelledi. Yeni güncelleme, Windows XP ailesinden en son Windows 7 sürümlerine kadar tüm Windows sürümlerini destekliyor.

Microsoft, bu son güncellemenin tümüyle indirilebilir paketini (runtime installer) henüz yayınlamadı, ancak kurulumu web üzerinden gerçekleştiren web installer uygulaması kullanıma sunulmuş durumda.

DirectX Kasım 2010 paketini doğrudan Microsoft'un sitesinden çekebileceğiniz sayfa için tıklayınız.

Saygılarımızla,

/ Güncel

Yukarı Alt