Arkdşlar isrobot kullanıyorm dimensionlara saldırmasını nasıl engelliycem botun ? eny ler charı yatırıyor hep :D

kaç kere oldu ya sbotta var ibottada var yanılmıosam neden isroda yok anlamış değilim ? bu Dimensions pilları bulan zihniyetin ben ... :)

bot klasörünün içinde Confi dosyasını açın içinde nickinizi bulun ve WorldPAD ile açın sonra ordan UnattackMonsterList=Dimension Pillars yazıosnz çözülüyor.

sBot'ta, mBot'ta... bu özellik var, ama iSRO Bot'ta ne yazık ki yok. iSRO Bot'u kullanmak tam bir rezillik arkadaşım. Zaten artık neredeyse bu botu kullanan yok denecek kadar az.

___KaRSLi___ demiş ki:
sBot'ta, mBot'ta... bu özellik var, ama iSRO Bot'ta ne yazık ki yok. iSRO Bot'u kullanmak tam bir rezillik arkadaşım. Zaten artık neredeyse bu botu kullanan yok denecek kadar az.
b*k atmadan biraz okusanız keşke :) bot klasörünün içinde Confi dosyasını açın içinde nickinizi bulun ve WorldPAD ile açın sonra ordan UnattackMonsterList=Dimensionpillars yazıosnz çözülüyor. yazmış hemen sizin üstünüzdeki üye okumadan yazmak nasıldır ne iştir anlamadım :)

A.Hirlak demiş ki:
___KaRSLi___ demiş ki:
b*k atmadan biraz okusanız keşke :) bot klasörünün içinde Confi dosyasını açın içinde nickinizi bulun ve WorldPAD ile açın sonra ordan UnattackMonsterList=Dimensionpillars yazıosnz çözülüyor. yazmış hemen sizin üstünüzdeki üye okumadan yazmak nasıldır ne iştir anlamadım :)
Renkdaş, çözümü olsa bile saçma sapan bir yerde :) iSRO Bot; sBot ve mBot gibi botların altında ezilmiş durumda. Bence herkes bırakmalı artık bu lanet botu...

Yukarı Alt