merhabalar arkadaşlar sbor ve ibotta olduğu gibi dimension hole leri almasını istemiyorum karakterimin ve snow canavarlarına da dalmasını istemiyorum zaten 5 dakkada bir dc yiyor onlarda ortaya çıkınca hiç kasmıyor bunun herhangi bir ayarı varmı filter bölümünden baktım ama dimension hole ilgili herhangi bir kayıt yok en son sürümü kullanıyorum 1.157c yani bot sitesinden dimension hole eklendi diyor ama ben bulamadım.yarıdım cı olabilirmisiniz acaba.

merhabalar arkadaşlar isrobot 1.157c güncellemesinde dimension holeleri (kayıp dünya bileti) karakterin ve petin toplayıp toplamaması ayarını henüz yapmamıştı yapacağınız bir kaç sistem dosyalarındaki oynamalar ile bu sorunu aşabilirsiniz.Neden böyle bir şey yaptık derseniz örneğin benim gibi birileri karakteri bota bırakıyor ve 24 saat karakter ne yapmış diye merak edip bakmıyor diyelim ve bu arada karakterimiz ve petimiz dimension holeleri topluyor.otomatik olarak satmadığı ve bankaya koyamadığı için boşuna yer kaplıyor ve karakterimiz yeterli mp ve hp leri alamadığı için kasma bölgesine gidemiyor bu ufak düzenleme ile bu sorunun üstesinden gelebiliyoruz.

umarım yardımcı olabilmişimdir konu ile ilgili her türlü sorularınızı cevaplayabilirim.

Yukarı Alt