Bu Konuya Girdiyseniz Okuyun Çünkü Göreceğiniz 1Ton Yazı Boşuna Yazılmış Olmayacaktır!Kesinlikle Sizin Ve Oyundaki Tüm Türk Srocuların Yararına Olacaktır!

Evet Arkadaşlar Size İlk Olarak Kısa Ve Uzun Vadeli GERÇEKLERDEN Bahsedeceğim...
Hemen Bir Örnekle Açıklayayım : Örneğin Paraya İhtiyacınız Var Aileniz Size 10dk Sonra PCyi Kapatmanızı İStiyor Ama Bunu Bile Bile Taxi Yapıyorsunuz Ve Milletten Para Alıyorsunuz Ve 10dk Sonra PC yi Kapatıp Onları Dolandırıyorsunuz Veya Aynen Paraya İhtiyacınız Var Ve Taxi Yapmak Size Göre 1 Saatlik Uğraşın Parası Az Geliyor Siz Parayı Alıyorsunuz Ve 10dk Sonra İnsanları Atıp Yenileri Alıyorsunuz Aynı Şeyi Onlardada Yapıyorsunuz...Bu Örnek Kısa Vadeli Bir Örnektir...Ancak Hakkaten Doğru Şekilde Kimseyi Dolandırmadan Taxi Yapan Birine Herkez Güwenir Ve İlerde Herkez Onun Taxiine Girmek İster Sonuçta Güwenilir Adam...Size İse Her Sizi Gören Adam Küfür Eder,Global Atar Globallarla İşiniz Tamamen Bitmiştir Ve En Sonunda Globalı Anlamayan Bazı Vatandaşlarımızda Global Atan Haklı Vatandaşımızı Söwmeye Başlar...Bu Durumdan Rahatsız Olan Diğer Oyuncularla Beraber Türklere Yanlış Bakılır...En Sonunda Sizin Yaptıgınız 100k-2m Lik Kazancınız Bütün Ulusumuzun Srodaki Gelirini Etkiler...

Bu Yanlızca Örneklerden Biri Biraz Daha Dikkatli Olup Çıkacak Olaların Sonuçlarını Düsünüpte Hareket Etseydik Bunların Hiç Biri Olmazdı Bu Arada Anlattığım Şeyler Kesinlikle 1-2Günde Olacak Şeyler Değildir 1-2ayda Veya 1-2 Yılda Başınıza Gelir Ancak Eskiden Yapan Kişiler Yüzünden Şuan Türklerin Adı Kötüye Çıkmış Durumda Zaten Ama Kurtarmak Mümkün...Sadece Güwen Ve İnanç Meselesi ...

Genelde Diğer Toplumları Hep Dışlarız Ancak Onlarda İnsan Biz Dışladıgımız İçin Bizi Dışlayan İnsanlar Çoğunlukta!Bu Durumdan Dolayı Kulaktan Kulağa Giden Türkler Adidir Gibi Bir Söz Bulunmaktadır...Mesela Kesin Bana Örnekler Verenler Olacaktır Hani İşte Aileme-Halkıma-Dinime Laf Etti Diorsanız Önce Gidin Global Dil Olan İngilizceyi Öğrenin Derim...Önce Denileni Anlayın Ardından Küfür Yerine Mantıklı Sözler Söyleyin Lütfen Biraz Daha Dikkatli Olalım...

Unutmadan Bu En Sinir Olduğum Konudur Biri Türkler Hakkında Global Atınca Ben Her Zaman Bastırıcı Onları Sakinleştirici Küfür İçermeye n Globallar Atarım Ancak Bunu Anlamayan Bazı ÇOCUKLAR[(18-)Genel Psikolojide Böyledir Çünkü]Bize Küfür Ediyor Arkadaşlar Küfür Çözüm Değildir Siz Kaç Kere Küfür Eden Birini Öven Birini Gördünüz Yani ''Vayy Be Bu Adam Ne HAvalı Küfür Ediyor''Gibi Şeyler Duydunuz? Tabiki HİÇBİR ZAMAN Arkadaslar Sizi Gerçekten AYdınlatmak Adına Hatırlatıyorum Küfür Sadece Bayanlara Yapılan Bir Hakaret Türüdür Sadece Bayanları Aşalarsınız...Halbuki Cinsel Veya Başka Bir Yönden Yapılan Bu Mantıksız Hareketler,Laflar Bizim Geri-Zekalı(Geçmişte Kalmamız...Başka Bir Anlam İçermemektedir!)Olduğumuzu Gösterir...Unutmayın Ki Hepimiz Eşitiz...

Okumadan Yorum Yazmayınız Hatalıysam Lütfen [Özel Mesaj] Atınız

Zaman Umut Vardır...Bundan Sonra Daha Dikkatli Olacağınıza İnanıyorum...Aklıma Geldikçe Ekleyeceğim Şeyler Olacaktır

Yukarı Alt