burda soyulan carların hepsinden rica ediyorum varsa bildiiniz bi sebeb bizimle paylaşın .bunun sebebini bulmamız lazım .daha fazla insan mağdur olmadan.

bannedddd

Buralıyım
Valla ben hiç loader moader indirmedim sm kullanıyorum ama gene charım soyuldu. Aynı şekilde arkadaşıma da böyle oldu. Bu SM'de bir yamukluk vardı ama bilemiyorum. :roll:

walla benim akdaşlarım 5 kişi 5 i de lodeardan hacklendiklerini düşünüyolar

2 kere giydirdim 2 sindede soyuldu adamım yanlız acayip bi saçma durum var . soyan kişi veya kişiler sadece üzzerindeki elbise ve silahı alıyorlar bankadaki paraya veya başka hiç bişeye dokunmuyolar. ve adamım bu iki severdede dowhang elbiscinin önünde duruyodu ..sizcede ilginç bi durum değilmi.. ( LV 87 venice )

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
arkadaşlar bu sitedeki ben tüm programları indirip taradım ((şaka gibi geliyor ama evet hepsini)) ve hiçbirinde bir olay yok. Hepsini kendi bilgisayarımda çalıştırdım çarın üzerinde 40 M i geçik para vardı ve 2 gün oldu hala daha duruyor. sırf test etmek için o kadar parayı göze aldım neden banabirşey olmuyor da size oluyor. Bence sizden kaynaklı bir sorun.

ps: 40 m de paramı diyeceksiniz ama soyan adam onu da soyar

herkes hacklenebilir. Bugün DW batı kapısında bir crossbow cuya karşı pvp yapıyorum, adamı indirince seni soyucam falan dedi, bende iyi edersin dedim, soyulmadım ama sonra başka bunu indiren biri, yanıma geldi ve dediki ben ''..........'' (isim vermek istemiyorum) im dedi. 2 dakika önce pvp yaptığı kişiden girdi. Öbür kişide gözümün önünde dc yedi...

böyle şeyler var.

Yukarı Alt