Hali ve vaktiyle denildiği gibi...;

--> Windows 7 Kullanıyorum. Hem yönetici hemde normal olarak her türlü çalıştırmayı aşağıdaki gibi denedim sonuç yok sorun var..<--

1- Patch olayını yapıyorum. PH MediaPatcher dan, CUSTOM = PATCH = Tamam.. Diyorum.

2- HS Server olayıda aynen. HS Serveri açıp, Launch SRO tıklıyorum = İnitializing Please Wait... = Hack Shield Server is Now Ready.! Çıkıyor.

(((( Client açık bekliyor )))))

3- iBot'u çalıştırıyorum. Denildiği gibi ; HS Server Succesfully Connected.! Çıkıyor....

(((( HS Server'de ise -----Connected - Client#1 Yazıyor.. ))))

4- SRO Client'e gidip, ACC ve PASS girişi yaptıktan sonta Onaylıyorum, Ekran bana bakıyor ben ekrana öylee kalıyor dostlar.... Server Listesine tıkladığımda hiç bir server gözükmüyor. Her türlü denemelerde bulundum, yarım saati aşkın bir süre bekledim bir kıvılcım belki oluşur diye daral: ama tık yok............!!!! Dediğiniz gibi sizlerin yardımı ile herşeyi tam teşekküllü yapıyorum ama ACC ve PASS'dan sonra Enter yapıyorum, kullanıcı onayı diyor, 10 snye sonra oda kayboluyor ama bir sonuç yok... Sorun Nedir..???

Arkadaşlar, gerçekten yardım gerekiyor... Bölüm sorumlusu veya bilen birileri yokmu?? Bir kaç forum kullanıcısındada aynı problem var ama cevap yok o yüzden açtım konuyu bir el atsanızda bizde mutlu olsak..?

Evet --NiNCaSu-- program kurdum kaldırdım başa döndüm defalarca denedim.. En sade kısmı burası ve yine olmuyor..?

Tamamiyle açıkladım eğer ss atmaya kalkarsam bayağı her adımın ss i gerekecek :) Yukarıda anlattığım gibi olay, hepsini tam yapıyorum ama iş acc ve pass girdikten sonra öylee duruyor...

büyük ihtimal hs serverın açtığı cliente yazıorsun id ve pw
hs server ile açılan clienti hide client yapıcaksın.Sonra ibota girip edx loader ile yeni bir client açıcaksın ona id pw yaz :oldie:

AiR_FoRCe demiş ki:
büyük ihtimal hs serverın açtığı cliente yazıorsun id ve pw
hs server ile açılan clienti hide client yapıcaksın.Sonra ibota girip edx loader ile yeni bir client açıcaksın ona id pw yaz :oldie:

aynen arkadaşın dediği gibi sen HS serverin açtığı client e ID PASWORD yazıyosun summer7:

bu link i incele oku >>>>> http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=606&t=250071 lazım olcak

HS server in açtığı client i sen gizledikten sonra ibot u açıyorsun sonra edx loader la silkroad ı açıyorsun o da bu link te http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=606&t=223595 orda server lar gözükecektir :nod:

NOT : bu adminler harbi den bi arkadaşın dediği gibi bi B..a yaramıyo verilen cevaplara bakıyom da saçma sapan cevaplar madem ibot hakkında bi bilgin yok bölüm admini olma kardeşim bu ne ya bütün sounları normal üyeler çöööööözüüüüüüyoooooo summer2: summer2: summer2:

arkadaşlar windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Hackshield'i açıyorum ama 'java' ile başlayan bişeyler yazıyo çalışmıyo, java yükledim aynı sorunum devam ediyo. phmediapatcherı custom yaptıktan sonra ileriye gidemediğim için aşağıdaki yöntemden gitmeye çalışıyorum

bu sefer ise edx loaderi yönetici olarak başlatıyorum launch diyorum ama sunucuyla bağlantınız kesildi diyo daha oyuna bile giremeden. acil yardım lütfen pm atarsanız sevinirim

Yukarı Alt