Deepb7ue demiş ki:
yaw allahtan korkun be o kadar açıklama yaptım bi okuyun önce ondan sonra konuşun en başta yazdım bebeto yaptı demiyorum diye size diyorumki programı kim yaptıysa kodları kim yazdıysa o koydu ve şuan piyasada olan tüm modifierlerde bu keylogger mevcut sadece bebetonun veridğinde değil...

ayrıca dosyayı direk bu haliyle taratırsanız tabiki bişey bulamazsınız size themida dan kurtarın unpack edin ve öyle taratın dedim hatta üstüne üstlük unpack yapmanız için program bile koydum neden anlamadan dinlemeden okumadan yorum yapıyorsunuz?
banada mantıklı geliyor.
konuyu iyice okumadan yorum yapan arkadaşlar temiz yazmışlar.

DeSwa demiş ki:
Bende dogru oldugu kanisindayim bir dosya virus veya trojen var ise packlendigi zaman tarattiginizda hic bir virus veya trojen uyarisi almazsiniz. unpack yapip tarattiğinizda sonuc sizi şaşirtmasin.

Kemalist demiş ki:
mutu1430 demiş ki:
arkadaşlar öyle diyorsunuzda adam ya toplu bir baskın yaparsa neyapacaksınız bakın hacker tarihine yav adamlar 5-6 ay bekliyorhata daha fazla bekleyenler bile war lutfen biraz sacmalamadan konuşun adam size iyilik yapmaya calışıyor siz ne diyorsunuzz aynı keylogerı bende yakaladım biz ustumuze duşen uyarıyı yaparız sonrası size ayit
Avastın , BitDefendırın , Kaspersky ın , NOD32 nin Atladığı Keyloggerı Gidip Adını Bile Duymadığım Ikarus Mu Bulacak ? Komik Gelmiyor Mu Size ?

Hem Niye Beklesin Neyi Beklesin ? 2 Gün Sonra Yeni Update Gelecek Ve Çalışmıyacak Modifier Millette 2 Gün Sonra Şifrelerilini Değiştirecek . 100 Kişiyi Hackleyecekse Bu Sayı 50 Ye Düşecek Neden Böyle Bir Şeye İzin Versin ?

Madem sadece nod32 avast ve kaspersky yeterli adamlar neden o kadar antivirüs koymuş oraya 3 tane koyar işi bitirirlerdi

Her antivirüs aynı kodlarla ve aynı mantıkla yazılmıyor mesela kaspersky ın bulmadığını nod32 buluyor nodun bulmadığını en ummadığın program Antivir buluyor bu işler böyle eğer tek bir virüs programı tüm virüsleri tanıyabilecek ve bulabilecek nitelikte olsaydı şuan piyasa o kadar antivirüs çeşidi olmazdı.

Update gelsin gelmesin önemli dğeil pc nize keylogger bulaştı ve pc nize format atmadan şifrenizi ister 50 kere değiştirin yine adama gidiyor sonuçlar klavyede bastığınız her tuş adama gidiyor...

Adamın programını binlerce kişi kullanıyor tabiki herkesi birden hackleyemez sırayla arasıra tek tek yapacaktır.Ya bir gün adamın canı sıkılıpta hackleyeceği kişi siz olursanız ???

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
1-Keylogger Degildir O Virüs Programı Tanınmamıs Bi Virüs Programı Her Şeye Ötüyor.
2-İSteyen Kulanır İsteyen Kullanmaz Siz bilirsiniz
3-3468 kişi bu Modifieri İndirmiş Ve Kimsenin Carına Bişi Oldunu Duymadım O Yuzden FAzla Uzatmaya Gerek Yok

Sunuç: TEMİZ

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Deepb7ue demiş ki:
Kemalist demiş ki:
mutu1430 demiş ki:
arkadaşlar öyle diyorsunuzda adam ya toplu bir baskın yaparsa neyapacaksınız bakın hacker tarihine yav adamlar 5-6 ay bekliyorhata daha fazla bekleyenler bile war lutfen biraz sacmalamadan konuşun adam size iyilik yapmaya calışıyor siz ne diyorsunuzz aynı keylogerı bende yakaladım biz ustumuze duşen uyarıyı yaparız sonrası size ayit
Avastın , BitDefendırın , Kaspersky ın , NOD32 nin Atladığı Keyloggerı Gidip Adını Bile Duymadığım Ikarus Mu Bulacak ? Komik Gelmiyor Mu Size ?

Hem Niye Beklesin Neyi Beklesin ? 2 Gün Sonra Yeni Update Gelecek Ve Çalışmıyacak Modifier Millette 2 Gün Sonra Şifrelerilini Değiştirecek . 100 Kişiyi Hackleyecekse Bu Sayı 50 Ye Düşecek Neden Böyle Bir Şeye İzin Versin ?

Madem sadece nod32 avast ve kaspersky yeterli adamlar neden o kadar antivirüs koymuş oraya 3 tane koyar işi bitirirlerdi

Her antivirüs aynı kodlarla ve aynı mantıkla yazılmıyor mesela kaspersky ın bulmadığını nod32 buluyor nodun bulmadığını en ummadığın program Antivir buluyor bu işler böyle eğer tek bir virüs programı tüm virüsleri tanıyabilecek ve bulabilecek nitelikte olsaydı şuan piyasa o kadar antivirüs çeşidi olmazdı.

Update gelsin gelmesin önemli dğeil pc nize keylogger bulaştı ve pc nize format atmadan şifrenizi ister 50 kere değiştirin yine adama gidiyor sonuçlar klavyede bastığınız her tuş adama gidiyor...

Adamın programını binlerce kişi kullanıyor tabiki herkesi birden hackleyemez sırayla arasıra tek tek yapacaktır.Ya bir gün adamın canı sıkılıpta hackleyeceği kişi siz olursanız ???
İdim clericbaby İlk Gelsin Beni Hacklesin

Okeyto

Ordaki Virüs Programlarının Sadece Göz Doldurmak İçin Kalabalık Görünmesi İçin Koyulduğunu İkimizde Biliyoruz . O Zaman The Web Hacker Mıdır Nedir En Sondaki Virüs Programı Neredeyse Bütün Exelerde Virüs Buluyor Demekki Nod32 Nin Bulamadığını The Hacker Çok Güzel Buluyor ? Ikarus Bu Keyloggerı Tek Başına Bulabiliyorsa Demekki Süper Bir Antivirüs ? Bir Tane Bilemi Adam Gibi Antivirüs Programı Bulamıyor ? Hepsi Fanfirifon Mu ? Bütün Kullandığımız Anti Virüs Programları Yalanda Bi Ne Olduğu Belirsiz İkarus Mu Bulabiliyor ?

Tamamen Saçmalık Dediğim Gibi İd im CLERİCBABY Gelsin İlk Olarak Beni Hacklesin ....
extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Norton Antivirüs 2005 ;

68.94 YTL

IKARUS ANTIVIRUS TURKCE ;

17,18 YTL

:mrgreen:

Kemalist demiş ki:
Norton Antivirüs 2005 ;

68.94 YTL

17,18 YTL

ummadığın taş baş yarar

atalarımız bişey biliyorlardıda söylemişler bunu :mrgreen:

bu arada bence norton 5 ytl bile etmez.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Deepb7ue demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Norton Antivirüs 2005 ;

68.94 YTL

17,18 YTL

ummadığın taş baş yarar

atalarımız bişey biliyorlardıda söylemişler bunu :mrgreen:

Yav Bırak Allah Aşkına extrabeer Kaç Aydır Bu Hackorsun Programlarını Kullanıyorum Adam Zaten Programlarını Test Etti Şimdi U-Modda Ücretli Olarak Sunacak... Wink

Kemalist demiş ki:
Saçmalık extraokk İnternet Cafem , Arkadaşlarım Ve Ben Bu Modifieri Kullanıyoruz . Charım Hala Duruyor . Hacklendim Diye Gelende Olmadı Wink

ps: Tarama Sonucuna Baktımda Senden Bunu Beklemezdim Kaç Tane O Virüsü İçeren Program Kullandık Hiç Bir Şey Olmadı Rolling Eyes
hehe. adam büyük son yapıcak heralde. "id ve şifrenizi girdikten sonra bimem nereye basın". şüphelendiğim için hiç indirmedim bile extraokk

Konu amacından sapmış gibi duruyor başlıkta yazan ne tartışılan konu ne arkadaşlar ya boşverin Allah aşkına isteyen kullanır isteyen kullanmaz.Sen de uyardığın için saol DeepB7ue Wink ama biliyoruzki BeBeT0 öle şey yapmaz extraokk

ilkercindik demiş ki:
hehe. adam büyük son yapıcak heralde. "id ve şifrenizi girdikten sonra bimem nereye basın". şüphelendiğim için hiç indirmedim bile extraokk
ID ve PW ni silkroadın ekranına yazıosun arkadaşım modifiere deil Exclamation

Purebred demiş ki:
ilkercindik demiş ki:
ciddi misin? dostum keylogger pencere dinlemez

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilkercindik demiş ki:
Purebred demiş ki:
ilkercindik demiş ki:
Güvenlik Kodunu Yazıp Okeyledikten Sonra Bile Açıp Yapsan Yine No Dc Oluyor extraokk

ilkercindik demiş ki:
Purebred demiş ki:
ilkercindik demiş ki:
madem çok bilion ekran klavyesi kullan :mrgreen:

Yukarı Alt