Bebetonun vermiş olduğu ve yukarda sabit olan modifier konusunda keylogger var;

viewtopic.php?f=53&t=35785

Evet arkadaşlar programda keylogger var bebetoyu suçlamıyorum uzun zamandır başka bi yerden indirmiş olduğum bir modifiyeri kullanıyordum ve onun üzerinde oynamalar yapmak geldi aklıma değiştireyim falan dedim fakat themida ile packlendiği için editleyemedim bunun üzerine unthemida 2.0 programını buldum ver unpack ettim themida dan kurtardım ve editlemeyi başardım o şekilde yalnız bir problem var themida ile packli haldeyken virüs tarama sonuçlarında görünmeyen Trojan-Spy.Win32.KeyLogger.EH i var programın içinde bunu unpack edip taratınca ancak görünüyor bu haliyle görünmüyor virüs programlaraına yakalanmıyor.

aklıma biran şu soru geldi aceba indiriğim yerdeki modifierdemi var bişeyler diye bunun üzerine az önce burdaki modfieri indirdim önce unpack yapmadan tarattım bişey çıkmadı daha sonra unpack yaptım ve aynı keylogger çıktı sonuçlarda.

bu keyloggeri araştırdım kredi kartı bilgileri güvcenlik şifre her türlü işte kullanılıyormuş ve kolay kolay yakalanmayan bir keyloggermiş

lütfen bu programı kullanan herkes önce pc sine güzel bir format atsın sonrada şifrelerini değiştirsinler

unthemida 2.0 ı koyuyorum buraya bana inanmayan burdaki modifieri indirip vereceğim unthemida ile unpack yapsın ve virustotalde taratsın o zaman bana hak verecekler...

işte unthemida 2.0

http://uploaded.to/?id=v3x69q

Programın unpackten sonraki virüs sonuçları :

http://www.virustotal.com/tr/analisis/9 ... 507537d3a8

Trojan-Spy.Win32.KeyLogger.EH ' nin işlevi ( ingilizce )

Trojan-Spy.Win32.KeyLogger.eh

Type Surveillance Tool

Type Description Surveillance Tools are software applications that monitor and capture data from computers including screenshots, keystrokes, web cam and microphone data, instant messaging chat sessions, email, visited websites, programs run and files accessed and files shared on a P2P (peer to peer) network. Many Surveillance Tools can run in stealth mode, hidden from the user, and have the ability to store captured data for later retrieval by or transmission to another computer. A key logger is one simple, standard type of Surveillance Tool.

Category Key Logger

Category Description A key logger is a program that captures and logs keystrokes on the computer without the user's knowledge and consent. The logged data may be encrypted and is typically sent to a remote attacker. The key logger is usually hidden from the user and may use cloaking (rootkit) technology to hide from other software in order to evade detection by anti-malware applications. Key loggers may be installed by trojans with other malicious software through exploits, and are often used by online criminal gangs to facilitate identity theft and bank fraud operations.

Level High

Level Description High risks are typically installed without user interaction through security exploits, and can severely compromise system security. Such risks may open illicit network connections, use polymorphic tactics to self-mutate, disable security software, modify system files, and install additional malware. These risks may also collect and transmit personally identifiable information (PII) without your consent and severely degrade the performance and stability of your computer.
Advice Type Remove
Release Date Jan 23 2007
Last updated on Feb 22 2008
File Traces

Kaynak :

http://research.sunbelt-software.com/th ... tid=118621

Bilgilendirme İçin Teşekkürler Birde Ben Kontrol Edeyim..Belkide Çoğu Kişinin Charı Bu Yüzden Gitti Shocked

virüs ayrı şey keylogger ayrı şey kendiniz bilirsiniz benden söylemesi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Saçmalık extraokk İnternet Cafem , Arkadaşlarım Ve Ben Bu Modifieri Kullanıyoruz . Charım Hala Duruyor . Hacklendim Diye Gelende Olmadı Wink

ps: Tarama Sonucuna Baktımda Senden Bunu Beklemezdim Kaç Tane O Virüsü İçeren Program Kullandık Hiç Bir Şey Olmadı Rolling Eyes

ben kendimde uzun zamandır kullanıyorum benim charımada bişey olmadı henüz ama bu demek değildirki ilerde de birşey olmaz diye ben tedbir alın diye söylüyorum yoksa kullanıp kullanmamanız bana ne kazandırırki

arkadaşlar öyle diyorsunuzda adam ya toplu bir baskın yaparsa neyapacaksınız bakın hacker tarihine yav adamlar 5-6 ay bekliyorhata daha fazla bekleyenler bile war lutfen biraz sacmalamadan konuşun adam size iyilik yapmaya calışıyor siz ne diyorsunuzz aynı keylogerı bende yakaladım biz ustumuze duşen uyarıyı yaparız sonrası size ayit

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
mutu1430 demiş ki:
arkadaşlar öyle diyorsunuzda adam ya toplu bir baskın yaparsa neyapacaksınız bakın hacker tarihine yav adamlar 5-6 ay bekliyorhata daha fazla bekleyenler bile war lutfen biraz sacmalamadan konuşun adam size iyilik yapmaya calışıyor siz ne diyorsunuzz aynı keylogerı bende yakaladım biz ustumuze duşen uyarıyı yaparız sonrası size ayit
neden yazdın yazmaz olaydın falan mı diyoruz ama dosyanın temiz olduğuna inandığımı söylüyorum kahvekeyfi

Bende dogru oldugu kanisindayim bir dosya virus veya trojen var ise packlendigi zaman tarattiginizda hic bir virus veya trojen uyarisi almazsiniz. unpack yapip tarattiğinizda sonuc sizi şaşirtmasin.

BeBet0nun Anlından Hiç silinmicekmi Bu keyloggerci Damgası Evil or Very Mad
Dosyaya Gelince:
TEMİZ

BeBet0 bu siteye birsürü program koymuş bir insan ve çoğunu da kullandım ve hala charım sapasağlam duruyor sen nerden buldun öyle birşeyi anlamadım tarattım ben TEmiZ

tombalaci_46 demiş ki:
Kontrol Ettimde Ben Birşey Bulamadım Çok İlginc kahvekeyfi
DeSwa demiş ki:
Bende dogru oldugu kanisindayim bir dosya virus veya trojen var ise packlendigi zaman tarattiginizda hic bir virus veya trojen uyarisi almazsiniz. unpack yapip tarattiğinizda sonuc sizi şaşirtmasin.
gscihan demiş ki:
Dosyaya Gelince:TEMİZ
Kimse bulamamış sen nasıl bulmuşsun ilginç kahvekeyfi

ya coluk cocuga laf anlatmaya calisiyoruz burda bebeto ile ne alakasi var .bebeto mu yapiyor programlari o sadece alinti yapiyor.

yaw allahtan korkun be o kadar açıklama yaptım bi okuyun önce ondan sonra konuşun en başta yazdım bebeto yaptı demiyorum diye size diyorumki programı kim yaptıysa kodları kim yazdıysa o koydu ve şuan piyasada olan tüm modifierlerde bu keylogger mevcut sadece bebetonun veridğinde değil...

ayrıca dosyayı direk bu haliyle taratırsanız tabiki bişey bulamazsınız size themida dan kurtarın unpack edin ve öyle taratın dedim hatta üstüne üstlük unpack yapmanız için program bile koydum neden anlamadan dinlemeden okumadan yorum yapıyorsunuz?

TiTaN_ demiş ki:
BeBet0 bu siteye birsürü program koymuş bir insan ve çoğunu da kullandım ve hala charım sapasağlam duruyor sen nerden buldun öyle birşeyi anlamadım tarattım ben TEmiZ

tombalaci_46 demiş ki:
Kontrol Ettimde Ben Birşey Bulamadım Çok İlginc kahvekeyfi
DeSwa demiş ki:
gscihan demiş ki:
Dosyaya Gelince:TEMİZ
Kimse bulamamış sen nasıl bulmuşsun ilginç kahvekeyfi
Ben kimse değilim tmm mı... Benimde bir sitem var ve uzun zamandır bu işlerle iç içeyim acemi falan değilim.

Birşeyi bilmiyorsanız en azından susmasını bilin yalnış yorum yapmaktan iyidir.Tekrar söylüyorum bebetoya bişey demiyorum onu suçlamıyorum bunu kafanıza sokun!

Bu arada DesWa kardeşim bi de sen benim verdiğim unpack programı ile burdaki modifieri unpack edip taratıp sonuçları söyleyebilirmisin görebildiğim kadarıyla burada bu işlerden anlayan bir tek sen varsın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mutu1430 demiş ki:
Avastın , BitDefendırın , Kaspersky ın , NOD32 nin Atladığı Keyloggerı Gidip Adını Bile Duymadığım Ikarus Mu Bulacak ? Komik Gelmiyor Mu Size ?

Hem Niye Beklesin Neyi Beklesin ? 2 Gün Sonra Yeni Update Gelecek Ve Çalışmıyacak Modifier Millette 2 Gün Sonra Şifrelerilini Değiştirecek . 100 Kişiyi Hackleyecekse Bu Sayı 50 Ye Düşecek Neden Böyle Bir Şeye İzin Versin ?

Yukarı Alt