1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

DiKKaT Dikkat

1. makaratukara

makaratukara Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :oldie: Arkadaşlar benim charım soyuldu. Garip olan sadece item ve golda tek dokunulmuş.Stalda satışa koyulduğunu gördüm. gaiaokok adlı bir ezik char bilgisi olan lütefn bizle paylaşsın Troy serverinde bu işi yapanı bulduk Çinli biri yapıyor gaia da kim yapıyor acil yardım . Troydaki adamla kanka olduk sayılır günde en az 20 kişi soyuyor. Bu işin aslı faslı nasıl hiç mi çözen yok. Çözemiyorlarsa nasıl herkes bayilik alıyor. joymaxla anlaşma yapıyorlar yoksa gözmü yumuyorlar. Çok sağlam avukat savcı akrabalarım var. Bulun yerlerini çözüm bulalım. Gerekirse farklı yollardan da çözebilirim. :twisted:

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    gaiada ki makaratukara mısın hacım sen ?

geçmiş olsun gaiada da konuşmuştuk zati bu işleri her nasıl yapıyorlarsa aklım ermiyor cidden, tekrardan çok geçmiş olsun canımcım.

3. HeartLess*X

HeartLess*X Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cidden bende çok şaşırıyorum Olympus serverindada boyle birisi var her saLı updateden sonra en az 3Kişi soyuyor ve bunLarın hepside türk Çoğuda serverin en saglam charları sun bulunan charlar
    Geçenlerde daha arkadasımın charını soydular 9dg Sun spear+7 Yi ve +5 +7Blade Shieldi aldı
    Nası yapıyorlar bılmıyorum ama çok ıyı calıstıkları kesın

4. makaratukara

makaratukara Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet hacım gaidan. ismi değiştirdim forumdaki önceki ismim _rimas_ 2007 den beri burdayım. Saolsın. malum site olabilir mi acaba itemlerin bakıldığı uniqe lerin bakıldığı site.neyse tekrar toparlandık artık.Dediğim charı gördüğünüz zaman dikkat edin .Event so ok ta stal kuruyor bakablirsiniz itemi calınanlar ucuz fiyata koyuyor alın tekrar :D

5. HeartLess*X

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğinin aynısını Olympusdada kakamoo yapıyor çalıyor ucuzdan satıyor=)

6. CHaKaLL

CHaKaLL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    evet arkadaşımın dediği doğru.olympus serverında kakamao,Olykakamao,Merlin bu çarlar 1 kişiye ait ve soyulan her çarın itemelri bu çarlarda satışa sunuluyor.

7. HeartLess*X

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merlininde onlarla olduğuna eminmisin Merlin çünkü tanıdığım birisinin Hemde sitede bulunan birisinin :think: