Brezilyalı yıldızın ismi camiada büyük heyecan yarattı. Juventus'lu oyuncunun taliplisi bir hayli fazla olmasına rağmen, Galatasaray bu işi Elano+10 milyon Euro'ya bitirebilir.

Başkan Adnan Polat’ın, “Bu takıma maestro lazım” şeklindeki açıklamasının ardından, Galatasaray’da 10 numara harekatı başladı. Sarı-Kırmızılı camia, bu bölgeye alınacak oyuncunun kaliteli ve kariyerli olmasından yana, hedefteki isim ise Juventuslu Diego. İtalyan devinin teknik patronu Gigi Del Neri, yeni sezonda Sambacı’yı kadroda düşünmüyor. Diego’nun menacerleri de, neredeyse her kulübe oyuncuyu teklif ediyor. Her ne kadar Brezilyalı yıldızın bonservisi yüksek olsa da, Sarı-Kırmızılılar bu transferde diğer rakiplerinden bir adım önde duruyor.

Elano’yu çok istiyorlar
Çünkü Juventus, uzun süredir Elano için Galatasaray’la temasta ve transferini bir an önce gerçekleştirmek istiyor. Bonservisi yaklaşık 20-25 milyon Euro civarında olan Diego’nun transferi, Elano+10 milyon Euro’ya bitirebilir.​

Diego piyasası düşüşte bir oyuncu o yüzden Elano ile takasa girecekse 10 m euro çok fazla. Daha az maliyete alabilirlerse güzel olur çünkü gs de 10 numara problemi var ve diego da tıpkı q7 gibi çıkış arıyor performans olarak gs onun için bir şans olabilir.

hmzsnmz demiş ki:
Diego piyasası düşüşte bir oyuncu o yüzden Elano ile takasa girecekse 10 m euro çok fazla. Daha az maliyete alabilirlerse güzel olur çünkü gs de 10 numara problemi var ve diego da tıpkı q7 gibi çıkış arıyor performans olarak gs onun için bir şans olabilir.
elano+sabriye bitirirdim ben bu işi makara: Adnan sezgin anlamıyor bu işten..

RiqueLme

Bilgiliyim
DukeNukem demiş ki:
Bence almayız.10milyon euro cok para .
10m cok paramı çıldırmış olmalısın bu adam alex in koşan vearsiyonu ??
valla ben Gs nin yerinde olsam elano delano ne var ne yok verirdim :D
yada bu adamı acaip sevdigimden de olabilir abartıyor olabilirim
emin ol adamım abarttıgım kadar var :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Apollon demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
elano+sabriye bitirirdim ben bu işi makara: Adnan sezgin anlamıyor bu işten..
Sabriyide işin içine katarsak 15 milyon Euro isterler :mrgreen:

Galatasaray 10 milyon euro vermez bir oyuncuya :curtain:

Yukarı Alt