Xperyon

Bilgiliyim

~~ Diablo III ~~

- Resim Silinmiş.​

@@ Oyun Bilgisi @@
Oyunun Resmi Sitesi: http://eu.battle.net/d3/en
Yapımcı: Blizzard
Türü: Role Playing Game
Platform: PC
Çıkış Tarih: 15.05.2012

Hikaye
Dünya taşını yok eden Tyrael ortadan kaybolur. Diablo, Mephisto ve Baal olarak adlandırılan 3 büyük iblisin ruhtaşları yok edileli 20 yıl olmuştur. Artık her şey unutulmaya yüz tutmuş ve insanlar gündelik yaşamlarına gömülmüşken cennet ve cehennem arasında bir savaş başlar. İki taraf da birbirine son sürat saldırır.
Bu arada dünyada da garip şeyler olmaya başlamıştır. Sebepsiz ölümler ve açıklanamaz olaylar eskileri yaşamış ve görmüş olan birini şüpheye düşürür. Deckard Cain tüm bunları araştırmak için yeniden Tristram'a gelir. Başka bir iblisin dünyaya geldiğini düşünen Cain Tristram Katedralinin yıkıntıları arasında ipuçları arar. Bu sırada cennet ve cehennem arasındaki savaş iyice kızışır ve Diablo'nun savaşı ölümlüler dünyasına sıçrar. Gökyüzünden ateş ve dumanlar içinde bir meteor düşer ve insanları dehşete düşürür.
Sanctuary'nin bir çok yerinden insanlar ve kahramanlar bu garip olayları araştırmak için Tristrama gelirler. İşaretler açıktır. Diablo bir kez daha dünyaya gelmiştir.

Oyundan Görüntüler
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.​

Auction House
Açık artırma usülü item alış ve satışını sağlayan bir sistemdir. İlk olarak oyun içi para üsülü ile satış yapılmaktadır. Daha sonra gerçek para ile item satışının yapılacağı açıklanmıştır. Her sınıfa ayrı olarak kategorize edilmiştir. Hardcore modunda gerçek para ile item satışı yoktur.

Hardcore Mod
Oyun normal ve hardcore olarak iki moddan oluşur. Hardcore modunun, normal modundan farkı herhangi bir durumda öldüğünde karakter tamamen silinir. Normal moddan ek bir özelliği yoktur. Daha çok oyuncuların kendini sınaması için oluşturulmuş bir moddur. Amacı; son level olan 60'a kadar hiç ölmeden oyunu bitirmektir. Öldüğünüz anda level farketmeden karakter silinir.

- Resim Silinmiş.​

Genel tanıtım olarak youtube'dan videoları ekliyorum anlamanıza daha fazla yardımcı olacaktır.

Diablo III : Wrath (Kısa Animasyon)

Oyundaki Sınıflar
Barbarian
Demon Hunter
Monk
Wizard
Witch Doctor

Karakterlerin tanıtım Videoları

What's Diablo III(Blizzard Karakter Tanıtımları)

Barbarian

Demon Hunter

Monk

Wizard

Witch Doctor

Cinematics

Sistem gereksinimleri;

Minimum Sistem gereksinimleri;

Islemci:Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4400+
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better
RAM: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB (Vista/7)
HDD: 12 GB