1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Devlet Üniversiteleri Formasyon

1. BigWarLike

BigWarLike Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Merhabalar,
    Arkadaşlar Kayseri Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nda son sınıf okuyorum. Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi pedagojik formasyon vereceğini açıkladı bundan 1 ay önce. Gittik başvurduk kabul edildi. Kayıt için 1027 TL ödedik. Başvurduktan sonra okuduğum okul formasyon açtı. Buraya başvurdum burası da çıktı. Her hafta sonu 2 gün gidip eğitim alıcam Nevşehir'den ama ben Kayseri'deyim. Devlet üniversitelerine yatırdığımız paralar sanırsam devlet hazinesine gidiyor. Dekontu götürüp Erciyes Üniversitesine versek ücret ödemeden Erciyes'e kayıt yaptırabilir miyim ? Başınıza böyle bir olay geldi mi ?

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Devlet hazinesine degil universitenin kendisine gidiyor diye biliyorum ama emin degilim.
    Nevsehirde ki ogrenci islerine gidip durumu anlatip iade istedin mi ?

3. BigWarLike

BigWarLike Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Erciyesin haberi arefe gününden bir gün önce geldi. Gitmeye fırsatım olmadı. Bayram bitince direk arıycam. Katkı payını kesseler ona bile razıyım. Buraya 1000 tl daha vermek istemiyorum. 578 lira harç ödeyecem daha. Kurban kestik. Kardeşime telefon aldım. Rabbim ödeme kolaylığı versin cümlemize. Hayırlı bayramlar.