Takımı
Fenerbahce
Merhabalar,
Arkadaşlar Kayseri Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nda son sınıf okuyorum. Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi pedagojik formasyon vereceğini açıkladı bundan 1 ay önce. Gittik başvurduk kabul edildi. Kayıt için 1027 TL ödedik. Başvurduktan sonra okuduğum okul formasyon açtı. Buraya başvurdum burası da çıktı. Her hafta sonu 2 gün gidip eğitim alıcam Nevşehir'den ama ben Kayseri'deyim. Devlet üniversitelerine yatırdığımız paralar sanırsam devlet hazinesine gidiyor. Dekontu götürüp Erciyes Üniversitesine versek ücret ödemeden Erciyes'e kayıt yaptırabilir miyim ? Başınıza böyle bir olay geldi mi ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Devlet hazinesine degil universitenin kendisine gidiyor diye biliyorum ama emin degilim.
Nevsehirde ki ogrenci islerine gidip durumu anlatip iade istedin mi ?

Takımı
Fenerbahce
Devlet hazinesine degil universitenin kendisine gidiyor diye biliyorum ama emin degilim.
Nevsehirde ki ogrenci islerine gidip durumu anlatip iade istedin mi ?
Erciyesin haberi arefe gününden bir gün önce geldi. Gitmeye fırsatım olmadı. Bayram bitince direk arıycam. Katkı payını kesseler ona bile razıyım. Buraya 1000 tl daha vermek istemiyorum. 578 lira harç ödeyecem daha. Kurban kestik. Kardeşime telefon aldım. Rabbim ödeme kolaylığı versin cümlemize. Hayırlı bayramlar.

Yukarı Alt