Arkadan bağırıyordu "Lan seni ona yar etmem termiyeeeeee" bu sırada termiye hanım beni omuzlamış kaçıyorduk.Köprüye geldiğimizde erkek terminin arkada olmadığını farkettim ve büyük bi patlamanın etkisiyle kulaklarım sağır oldu.Birde baktım.....

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Birde Baktım...ERKEK Terminatör...Köprüyü Patlatmıştı...Birde Baktım...Dişi İle Erkek Kavga Yapıordu

-Erkek Term.Sen Benimsin..Dedi
-Dişi Term..Hayır O İnsan Benim....
-DişiTerm...Sen ok Kabası Seni İstemiorumm Dedi..

Tam tartışmalar yavaşlamıştı ki birde ne göreyim !!! Anaaaaa.Erkek görünümünde makyajlı bi terminatör daha.DAyanadım sordum SEN KİMSİN?

-Ayol merhaba ben termoş :)))
-Senin görevin ne lan ?
-Her şekle uyarım hayatım ben,hadi bunları bırak biz ikimiz takılalım.

Erkek termi aniden bu termoşun üzerine doğru gelmeye başladı...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
...o sırada kenardan elinde sigarası ile asi bir çocuk belirir yanında PH benzeri bir hatun ile termoşu görür de görmezden gelir termoş gün gece neredeydin diye sormak ister lakin soramaz bir sigara yakar ve karanlığa karışır...

böyle uydurma hikayeleri çok seviyorum yaff devam devammm :lolmuch: :mrgreen:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Karışır Ama Arkasından Dişi Terminatör Takip EDER...Çocuk Birden Tırsar...Ve Koşmaya Başlar Dişi Terminatör...Çocuğu Yakalar Ve Çocugu Soymaya Başlar
:lolmuch:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Ve Tekrar Erkek Terminatör Gelir :lolmuch:
Sen Benimsin Der..Ve....

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Der Demez..Bir De Baktım..Çatıdan...Bir Dişi Terminatör...İner Erkek Term..in Yanına Geldi Ve Hayır Beni Aldatma Ben Senden Hamileyim..Der....Ve...Diğer Dişi Term...Yalancı Köpek Beni Kuma Getirecektin..Dimiii..Der Ve Kavgaya Başlarlar.. :mrgreen:

...bi anda uyanırım ve gördüğüm herşeyin rüya olduğunu farkederim.pencereden kafamı dışarı çıkarır ve....

(böyle olan film ve hikayelere kılım bende yazaım dedim auhsdusa )

A

Anonymous

Guest
.. aldırış etmeden aynı rüyanın devamını görmek üzere kafamı tekrar yastığa koyarım...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Oda Ne..Göğsündeki..BeniNİ Göstercek Zannetim..Ama Birde Baktım..Atladı Üstüme..

Abazalar.. :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
.. ben yine aldırış etmeden müslamanlar ramazan ayından daha yeni çıktı bunu başka bi güne ertelesek olur mu diye sordum ama verdiği cevap şu oldu...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Birde Baktım..Adam...Bu Bir Devam Ettirmece Oyunu Dedi...Bişey Olmaz..Hikaye Oluşturuoruz..Burda Ben Bunları 1 Hafta Sonra Toplıycam..Bakalım Nasıl Bir Hikaye Çıktı..Dedi..

A

Anonymous

Guest
ve ardından bana bi şamar vurdu ve bu yaşadıklarımız hepsi bir hikaye olup maziye mi karışacak dedi ve ağlamaya başladı. ben ise ne olduğunu bile anlamadan...

Yukarı Alt