Jigsaw

Aileden
Üstteki bir cümle yazar sonunu ... olarak bırakır alttaki üye devam ettirir.

Örnek;
Ben bu mesajı ...
... devam ettiriyorum. Gördüğünüz ...
... gibi.

Devam ettiren yeni bir cümle yazar.

Oyunu bozan mesajlar silinecektir!

Başlıyorum.

Sabah uyandığımda gözlerimi açtım ve ...

Jigsaw

Aileden
Hemen üstüne atladım paramparça oldu vidaları saçıldı etrafa meğer bu Terminator'müş beni öldürmeye gelmiş. Abazan mode on olunca termi falan dinlemeden indirmişim hatunu. Allah, allah demek ki ilerde önemli bişey yapacam ki gelecekten öldürmeye geliyorlar beni, kendimi korumam lazım ...

Edit: Robot o giremez denize. :mrgreen:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Jigsaw demiş ki:
Hemen üstüne atladım paramparça oldu vidaları saçıldı etrafa meğer bu Terminator'müş beni öldürmeye gelmiş. Abazan mode on olunca termi falan dinlemeden indirmişim hatunu. Allah, allah demek ki ilerde önemli bişey yapacam ki gelecekten öldürmeye geliyorlar beni, kendimi korumam lazım ...

Edit: Robot o giremez denize. :mrgreen:
Bir Baktım 1 Tane Erkek Terminatör GELDİ Neden Geldi:Bir Baktın Dişi Terminatör Canlandı Ve Erkek Terminatör Dişi Terminatör ü Parçaladı...Meğerse Erkek Terminatör...Seni Korumaya Gelmiş.. :mrgreen:

tm bunu dusunurken beni korumakla yukuml olan terminator geldi.Basladım saydır maya............................

Jigsaw

Aileden
... Yaşamak istiyosan benimle gel dedi, yok böyle iyi foruma bakıyorum dedim küfür etmeye başladı tamam tamam dedim güvenlik açısından jesusman'e telefon edip yetkilerimi aldım ve Arnold pardon erkek terminin motoruna binip konuşmadan ilerledik. Sonra ...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Yeter Dedi Hayatım Seni Korumakla Geçti..Birazda Kendi Zevkime Bakıyım...Dedi

İşi bitince motora atladık.Demin bahsedilen kız şekil değiştirmiş biçimde arkamızdan koşuyordu.Meğerse termi den hoşlanmamış bana sünüyomuş.Terminale geldik kız hala peşimizde.birden bire ....

Jigsaw

Aileden
... Bizim Termi'nin motorunun frenlerin çalışmadığını farkettik ve yapcak bişey yok termi denize doğru sürmeye başladı. Denizde bozulmaz mısın dedim? Su geçirmezmiş. Kız hala peşimizdeydi ve birden ...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Erkek Terminatör....Dedi ' Ki Denize Atlarsak Kurtuluruz...Ben Su Geçirmezim..O Geçirior O Yüzden Atlamaz...Dedi...Ve Biraz Zaman Kazanırız..Dedi...Birde Baktık Dişi Terminatör

Jigsaw

Aileden
Poposundan pervane çıkarıp Jetski gibi peşimizden geliyordu. Termi'ye hani geçirmezdi nan bu dedim? O da yeni modelmiş Allah, allah dedi. Neyse dedim ve erkeğe tutunarak ilerlemeye başladık ...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
İlerlemeye Başladık Ve Birden...Dişi Terminatör Beni Yakaladı Ve...Ben Karaya Çıkartıp Kaçmaya Başladık...Ama Bu Beni Öldürmeye GelmemişMiydi....Sordum Sen Beni Öldürmüyor Musun...Hayır Senden Hoşlandım Dedi...Bir Baktım Arkaya Erkek TERMİNATÖR Bizi Duymuş..Duymaz Olaydı...Bizi Kıskandı Peşimizden Kovalamaya Başladı......

Yukarı Alt