1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Dev Yurdumun İnsanı

1. mert5100

mert5100 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burası Türkiye DediRticek oLayLar..
    DemokRaside çaReLeR tükenmez Mantıqı
    Ve Yurdum insanının KıvRak Zekası..

YURDUM İNSANI FİLM ÇEKERSE...
    Çekçek sopası
    Kısa metrajlı film yarışmasına katılacak üniversite öğrencilerin belini maddi imkansızlıklar büktü. Ancak Türk zekası herşeyin üstesinden gelmeliydi. Sonunda pratik zeka kazandı. Çekpastan bum, siniden reflektör yapan öğrenciler, kısa metrajlı filmi çekmeyi başardı
    İLAN-I AŞKIN BÖYLESİ
    Adana'da bir işadamı aşkını böyle ilan etti
    NE O, ŞAŞIRDINIZ MI? O BİR SPORSEVER...
    Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin verdiği geleneksel başarı ödülleri yarışmasında Anadolu Ajansı muhabiri Hüseyin Kanber'in 'Sporsever' rumuzlu fotoğrafı ikincilik ödülünün sahibi oldu...
    ÜMİT BUZ NEREDE SAKLANIR? TABİ Kİ BUZDOLABINDA!
    ADANA’da hırsızlık için girdiği işyerinde yakalanacağını anlayan 27 yaşındaki Ümit Buz, saklandığı arızalı buzdolabında yakalandı. İfadesi 'büyük yalanlar' listesine girecek cinsten: Ağabeyimle kavga ettim, uyumak için buraya girdim!!!
    YURDUM İNSANI RAHATINI BİLİR!
    KAYBOLMASINLAR
    Dana Ferhat'ın uluslararası şöhretinin üzerinden yıllar geçti, her kış mevsiminde yepyeni görüntüler ortaya çıktı. Bu kez fotoğraf Şanlıurfa'dan... Siverek İlçesi'nde yolda park halinde duran bir kamyonetin şöför mahallinde iki buzağıyı görenler, şaşkınlığını gizleyemedi. Kamyonet sahibi, veterinere getirip muayene ettirdiği buzağılarını, kaybolmamaları için kamyonet kasası yerine şöför mahalline kilitlemiş.
    HIZSA HIZ, HEYECANSA HEYECAN!
    Rizeli Dağ-Raft Kulübü sporcuları, Ayder Yaylası'na çıkmış eğleniyorlar. Kışın buzlu deli sularda boğuşmaktansa, rafting özlemlerini botlarıyla kayarak gideriyorlar. Adına da Kar-raft diyorlar.
    BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR (AHIR VERSİYONU)-
    Konya Beyşehir'de hayvancılıkla uğraşan evin reisi, ahıra gidip gelmekten usanmış olmalı ki, kapalı devre kamera sistemiyle işi kökünden çözmüş. Kuruluyorlar çoluk çocuk televizyon karşısına, ahırda neler oluyor izliyorlar...
    ALAADDİN ŞEN BAŞKAN FENER ŞAMPİYON-
    170 haneli, 680 nüfuslu Bozkandak Köyü'nün fanatik Fenerbahçeli muhtarı Alaaddin Şen, köyü sarı lacivert renklere boyuyor. Bu sene 3. şampiyonluk geldiği takdirde sokaklarda sarı lacivert olacak
    MİSAFİRİN YERİ BAŞKA-
    Erasmus programıyla Ege Üniversitesi'nde okuyan yabancı öğrenciler, iki günlük Bodrum tatilinde güneşin tadını çıkardı. Misafirperver gençlerimiz, konuk kızlara yine her zamanki gibi hürmette kusur etmedi. Ayaklarını sıcak sudan soğuk suya sokturmadı.
    -İŞTE ÖRNEK YÖNETİCİ-
    TÜRKİYE İkinci Ligi'nde mücadele eden Erzurumspor'da işler iyi gitmiyor. Ancak yönetim, uzun araştırmalar sonucunda kötü gidişin sorumlusunu buldu: BÜYÜ. Hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan yönetim, kulübe bir 'hoca' getirtti. Başkan, yönetim, teknik heyet ve futbolcular, hocanın yaptırdığı dualara 'Amin' dedi. Büyük Başkan ekledi: 'Tılsımı bozamazsak Hindistan'dan büyücü getiririm'
    -UFAK BİR SORUN VAR!-
    Artık Denizli'de de bir yelken kulübü var. Şu anda 40 üyesi bulunan kulübe olan ilgi çok büyük. Yalnız çok minik bir sorun var. Denizli'nin denize kıyısı yok. Kulüp üyeleri ise kararlı: 'Yelken kulübü kurma çalışmaları sırasında bize gülenler ve alay edenler oldu. Ama biz kulübü kurarak alay edenlere yanıtımızı verdik. Geziler düzenleyerek yatla denize açılıyoruz'
    -ÇİZİLEN BIYIK DEĞİL KARİZMA-
    Zile'de mehter takımının 24'ü pala bıyık bırakıyor. Ancak takım elemanlarından 8'inin bıyığı yok. Onlar da çözümü yüzlerine siyah renkli kalemle pala bıyık çizmekte bulmuş.
    KAR YAĞDI, DÜKKAN SAHİBİ OLDU!

Erzurumlu sokak satıcı, kar yağınca kendine mekan yapmış! Erkan Bilen, 40 santimetrelik kar yağınca, kentin işlek bir caddesine 3 kapılı kardan dükkan yaptı
    GECE GÖRÜŞÜ İÇİN FAR DA TAKILMALI!
    Siz de merak ediyorsunuz değil mi, binanın üzerinde dikiz aynalarının işi ne diye!.. Aslında cevap sadece bu ülkede alabileceğiniz cinsten: "Binaya gelenleri pencereye çıkmadan görebilmek için!"
    ALTYAPI SORUNU ÇÖZÜLDÜ
    Şanlıurfa'da etkili olan yağış, bin anda kenti gölete çevirdi. Ancak vatandaşımız belediyelerin çözemediği alt yapı sorununu çoktan çözmüştü!
    NASRETTİN HOCA FIKRASI GERÇEK OLDU
    Şanlıurfa’da kapıcılık yaptığı apartmanın avlusundaki ağaçları budayan Abdullah Esmer, bindiği dalı kesince düşerek başından ve bacağından yaralandı. 6 metre yükseklikten yere çakılan Esmer'e geçmiş olsun diyoruz...
    REKORA DUVAR FEDA!
    Dünyanın en büyük çift düğümlü halısı Kayseri'nin Tomarza İlçesi'ne bağlı Alaybeyli Köyü'nde dokundu.Ancak 102 metrekarelik halı atölyede dokundugu için duvar yıkılarak çıkarıldı.
    HERKESE LAZIM!
    Şanlıurfalı radyo programcısı Mücahit Çalışkan, dinleyicilerine yarışma hediyesi olarak ağrı kesici ilaç, tuvalet kağıdı gibi hediyeler veriyor. Büyük ödül ise kefen..
    ÖNCE BÜYÜKLER...
    Şanlıurfa Siverek'e bağlı Karabahçe Köyü'nde çocuklar büyük mutluluk yaşıyor. Köye yaptırılan parka çocuklar dışında sevinenler de yok değil!
    ORJİNAL KAPI!
    Trabzon akçaabat'ta bulunan bu evin kapısı görenleri şaşkına çeviriyor. Evin dış kapısını çalanlar, bir süre sonra yan duvar olmadığını ve buradan rahatlıkla geçilebildiğini görünce, durumu idrak etmekte zorlanıyor. Tatilde olan ev sahibinin düşüncesini komşuları açıklıyor: O açık alana arabasını park ediyor

2. muratko193

muratko193 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zuahahha adam salıngac a binmiş ogrencilerde sovuyo :lolmuch:

3. Uykucu

Uykucu Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: