Siteden belki beni gercekten az kisi taniyabilir. Ancak extra iyi tanir.Kisiligimde soz tutulur...
Sadede geleyim..!

Mac hakkinda konusmaya gerek duymuyorum.
Gercekten FB yureginle oynadi ve malesef kazandi.Her ne olursa olsun cani gonulden tebrik ederim.

Iste SOKK MACTAN GORUNTULER!!!

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaaaaaaaaaaaaaaaa işte beklenen görüntüler basına sızdı kuzum işin başlangıcı nerede t.telekom girişinin karşısında oturup içmeden maça mı girdin yoksa bak bu olmaz racona ters :P

fotolar gayet muhteşem bayılıyorum bizim mabetin atmosferinegerçekten bir harika lakin maratonda oturmuşsun para bol galiba 300 küsür lira yavrum oranın biletleri araştırmaya alsınlar seni ihihihiii el verano atlantico denizaşırı seferlerler marihuana mı sokuyorsun ğlkeye nedir kuzum yoksa cuba purosu olayları mı :)))

fotolar çok güzel lakin bir UA paraya tav olmuş ahahahaa gitmiş sinmiş FB'li kardeşlerinin arasına ahaha güzel güzel işte budur saygınlık 500 yıl sonra o durdugun yerde hem oturacaksın hem elinde biran olacak hemde kendi takımının formasıyla oturacaksın az kaldı azzzzzz :P

Ps : çok teşekkürler bebem güzel fotolar ellerine sağlık mucX :kalp:

extraloob demiş ki:
hobaaaaaaaaaaaaaaaa işte beklenen görüntüler basına sızdı kuzum işin başlangıcı nerede t.telekom girişinin karşısında oturup içmeden maça mı girdin yoksa bak bu olmaz racona ters :P

fotolar gayet muhteşem bayılıyorum bizim mabetin atmosferinegerçekten bir harika lakin maratonda oturmuşsun para bol galiba 300 küsür lira yavrum oranın biletleri araştırmaya alsınlar seni ihihihiii el verano atlantico denizaşırı seferlerler marihuana mı sokuyorsun ğlkeye nedir kuzum yoksa cuba purosu olayları mı :)))

fotolar çok güzel lakin bir UA paraya tav olmuş ahahahaa gitmiş sinmiş FB'li kardeşlerinin arasına ahaha güzel güzel işte budur saygınlık 500 yıl sonra o durdugun yerde hem oturacaksın hem elinde biran olacak hemde kendi takımının formasıyla oturacaksın az kaldı azzzzzz :P

Ps : çok teşekkürler bebem güzel fotolar ellerine sağlık mucX :kalp:
P . S 1 ;Icmeden maca mi girilir? Stadtaki yerim guzel yerdeydi,o kafayla iyi buldum. xD

P. S 2 ;Aynen maratonda izledim.5 kurus benim cebimde cikmadi.Babama 5 maraton bileti gonderdi arkadaslari.:twisted:

P.S 3;Holiganlik yapmaya gerek yoktu,bu mactaki asil amacim mac olmasa gerek..lol

Fre3sTyLe demiş ki:
Paraya kıymışız :P
Madem Fenerlisin madem bu kadar cok bilip konusuyorsun, senide gorelim stadta guzelim. :p

Fre3sTyLe demiş ki:
:lol: Honved maçına gittiğimi cümle alem biliyor.S/S'leri sitede de vardı 8)
Zuhahaha.
Birak ya derbiye gitmiyor adam..Birde Fenerlimis. :p

Gel gotureyim seni, 2. yari Samiyen`de ki derbiye.:mrgreen:

Fre3sTyLe demiş ki:
Yazdıkların çelişiyor bro.Seni stad'ta görelim dedin şimdi 360 derece geri vites :P

Derbiden önceki halinle bu halin gibi :mrgreen:
Senlede 3 metin mesajdan fazla yazisilmiyor. xD

Daral geliyor,yazdiklarimi ha anlicak simdi anlicak evet anlicak.:mrgreen:

Olmaz ki boyle,ben sana camur atiyor muyum?
- Hayir.
Sen neden atiyorsun ki?
- Ego tatmini mi yoksa ?

A';]tf;j[gh;k[hjk;sd;g\[jkh[k!!! :mrgreen:

Fre3sTyLe demiş ki:
Bro bana diyorsun maça gitmemişsin maça gittiğimi kanıtlayınca derbiye çeviriyorsun.

Yaşasın Serdar Ortaç 8)
Arkadaşlarım sizi sayıyla mı veriyorlar? :mrgreen:
Mesaj yazmıyayım diyorum,kendini rezil etmekle kalmıyorsun.Beni de ima ettiğin için mesaj yazmak zorunda kalıyorum.

Derbi maçına gitmemişsin gözüyle baktığım için ; '' Madem Fenerlisin madem bu kadar cok bilip konusuyorsun, senide gorelim stadta guzelim. :p '' yorumunu yaptım.

P. S ; Ben senin arkadaşın değilim.Serdar Ortaç falan yazmışsın.Başkası olsa birşeyler daha yazardı ama...Loop a saygım olduğu için yazmıyorum.

Yukarı Alt