1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

DestinySro 2.server[ALtay] sizce nasıl olsun ?

1. meliksah

meliksah Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu aksam itibariyle sorunsuz şekilde isteklere göre kurulum yapacagım birde size sorayım dedim öncelikle free silk olmicak 90 cap full ch mi olsun 110 cap mı yada siz nasıl olmasını istiyorsanız konu altına yazarsanız Seviniriz
    120 CAP OLAN BÖLÜMÜMÜZ : http://178.211.34.120/index.php

2. arveleson

arveleson Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    100Cap eu/chn sox rate 1x yap bana kalırsa.

3. XBosstarix

XBosstarix Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    90 cap ise sadece ch güzel olur. sox oranı normalden yüksek olmalı tabi biraz da

4. meliksah

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    120 cap swler çok boğuyor 80 90 capdda öyle ben 110 ccap sw kalmadı diye düşündüm 90 sunları npcy eklemeyi düşünüyorum özellikleri swnin gm arena felan olacaktır uniq ran felan genel özellik söylerseniz çok güzel olur ben player olmadıgım için bu yüzde n anlayamıyorum :)

5. XBosstarix

XBosstarix Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    npclerde sun falan olacaksa direk 90 level başlat vs serveri olsun. npclerde tabletler falan fena da olmaz aslında

6. meliksah

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emek sw ve rekabet sw düşündüm :/ uniq rank ödülü uniques king rütbeleri vip olarak vs değiştirecem

7. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

100 cap eu ch sorunsuz medusa calsırısa sevınırım sox drop normalden biraz fazla olsa oyundanda sıkılmayız silk free olmasın silkden gelir sağlarsınız. item satısı olmazsa sevinirim kolay gelsin sun dropuda kapamayın :)

8. __XseveN__

__XseveN__ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    110cap egy a grade silahlar coin sistemiyle alınsın ama fazla miktarda coin olsun 15.000 , 20.000 coin ..
    Free silk olmayacak diyorsanız yine coin sistemi yapın npc ye dress ekleyin 50.000,100.000coin arası dress verin ki millete zor gelsin.
    Coinleri mooblara eklemeniz daha iyi çünkü CH leri düşünmek lazım unique'lere eklenince Ch ler unique kesemiyor pek fazla o yüzden mooblardan düşmesi daha iyi olacaktır , daha fazla oyuncu çekmek amaçlıdır buda.
    Böyle olan serverlar genelde tutuyor.

9. meliksah

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baslangıca 1 avatar vericem moblara coin ekleme güzel fikir bu güzel olacak evet :)

10. meliksah

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    item satışı asla benim suanki serverimde var ama 120 cap oldugu halde 250 den aşşağı onlinem düşmüyor free silk olmicak birde benim serverlerimde asla sorun olmaz herşey srounsuzdur :):))):) kısacası emek sw düşünüyorum

11. arveleson

arveleson Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Emek sw düşünüyorsan bir kere sox rate 1x olucak ki millet item kasmaya çalışsın normal itemlerine + basmaya çalıssın. Diğer türlü 1gün botta sun+7 seti herkes yapıyor. Saat başı sp verebılırsın onlıne sayını her saat yüksek olması için. Pvp turnuvası unıq yarışması falan olabılır ama kaliteli serverda bence kilit özellik sox rate'nin 1x olması :headbang:

12. meliksah

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sox rate düşük olacak ama coin ters düşer droplara istediğiniz birşey ekleyebilirim sox 1 olur
    uniq rank birincisine uniques king
    pvp event birincsine Pvp King
    Captain vS newPlayer
    baronet general VİP
    olarka düzenlendi
    npclere normal 9 dg eklenir

13. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Uzun zamandır sitede yaptığım takibe göre söylüyorum onlarca private server açıldı sizin gibi görüş aldılar şöyle olsun böyle olsun falan filan server açtılar görüş ayrıcalıkları çıktı oyun yöneticileri sapıttı çok kişi oyunu bıraktı kimi server silk verdi silah sattı event yaptı ayarlar değiştirdi çeşitli şeyler ekledi ama sonuç hep aynı olarak server kapanışına yol açtı.

Size tavsiyem server açmadan önce kendinize sabit yol çizmenizdir biraz daha uzun kalabilmeniz için oyuncu istekleri göre hareket etmemeniz lazım görüş ayrıcalıkları olmaması için kendiniz araştırıp orta yolu bulmalısınız.
    Umarım Başarılı olursunuz.

14. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

altay kardesım mooblara coin cidden bu zamanda cok tutuyor xsevene katlıyorm umarım olr sadece yorumda fıkrımı belırttım :D
    edit : fgw acık olrsa fena olmaz tskrler :D

15. __XseveN__

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Troy network ' ü bilirsiniz belkide oradada aynı şekil başlangıçta angel wing dress ve carnaval dress veriyordu .. ve oyunda en aızndan günde 200 online vardı, eğer ki böyle olursa ben , bttercold ve bizim guildimiz en azından 10-15 kişi geleceğiz açıldığı gibi anında :) Çünkü böyle coin sistemli server olarak türklerde sadece SpiceRoad var oda Gm ler çok labali. yani playerlara acayip yakın adamlar Chief general görevini yapıyorlar gm de yanında fotoğraf cekiliyorlar rezillik nerde görülmüş öyle fotoğraf çekildiği birtek eventte gm samimi olabilir benim bildiğim. Görevde olanınıda ilk defa Spiceroadda gördüm şahit oldum. Yani spicede epic Fail. Yani sadede gelelim Serverı böyle açın çok fazla oyuncu çekersiniz egy a gradeleri koyarsanız 15.000-30.000 Coin arasına + mooblara eklerseniz güzel olur eğlenceli olur en azından rekaber olur herkes birşeyler yapmaya çalışır ayrıca , constantinoplenin %20 faizini bandite , samarkandın %20 faizini jangana , alexin %20 fazini hotana eklemelisiniz buda kale savaşlarında rekabete neden olacaktır yani kale savaşlarına can katacaktır buda serverde pvp charının fazla olacağına şahittir. İyi forumlar -.-

16. __XseveN__

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Altay kardeşim sen sallada sen hemen oyunu açtığın gibi bize link sal geliyoruz yanlız sadece media olursa seviniriz :) artık full client indirmekten bıktık @bttercold öyle mi ? :D

17. Slim Shady

Slim Shady   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

sorma hergune bir ful client ındırmekten bıktım artık server hosumuza giderse tabıkı sorunsuz ortam ıcın ındırırız fakat her server basta BALLANDIRA BALLANDIRA tanıtım yapıyor ve oyuna gırdmzde mutalaka bi yalan dolan görüyoruz özet: media sorunsuz calısırsa ıyı olr tskrler :D

18. __XseveN__

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Altay 120 cap serverınıza benı cağırdılar belki oyunda görmüşsündür BattalGazi çağırdı onların guildine 2-3gündür cagırıyorlar ama sadece full client indirmek istemediğimden dolayı başlamıyorum 120cap serverınıza :D

19. meliksah

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ismim altay değil server adı varisimin adı olsun dedim meliksah adım :)
    ikincisi yalnız benim oyunumdaki özellikler hiç bi swde yok bu yüzden media pk 2 uyuşmaz tek sorun bu
    coin sistemi kurabiliriz ama moblarada ekleyebiliriz sorun değil :) dropu düşürüz kardeşim beni etkin tosun felan bilir benim serverim prfosyonel iş yapar tekim ama olsun tek basıma ekibim :D
    işte ilk açtım millet emek tanımını bilmediği için pek gelen olmadı fakat belirli yaş grubu oluyor oyunlarımda ve rekabet çekişme kale savaşları sorunsuz sonra guild amblem fix roc pet cerbers pet yeni amalrun devil yeni tüm avatarlar :) saymakla editlerim bitmez en iyisi benim demiyorum ama adayım :)

20. meliksah

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2. serverim burası ilki dolup taşıyor :)
    Yani ben bi player olamadıgım için görüş almam gerek direk uygulamam tabi ama düzenlerim kendime göre ondan sonra herşey sorunsuz şekilde açılır :think: