Quensis demiş ki:
Yahu tamam tartışmayın. :lol:

Gündem değiştirmekten başka bir şey değil bu saçmalık. İstersen 200 desibel ses çıkar. Ben futbola bakarım takıma bakarım. Bu takımdan hiç bir cacık olmaz. Bu kadar. Gerisini konuşmaya ne gerek var ki. cicioe2
Takımın başına TD zekası amatör lig TD'ü kadar olan biri gelse bu takım iş yapar. Kaç maçtır adamın yaptığı her hamle gol olarak bize geri döndü. Dakika olmuş 80 maç 1-1 sanki herhangi bir kimse beraberliğe razıymış gibi Ayhan'ı aldı oyuna. Asıl bu hagiden cacık olmaz.

EmmaW. demiş ki:
Kitty demiş ki:
Off anlamıyorum siz ne boş işlerle uğraşıyorsunuz o sahadaki 10 kişiyle nasıl bi bağ kuruyorsunuz,o top ağlara gidip gol olunca nasıl seviniyorsunuz ve kıytırık bi takım için tartışıyorsunuz :r yok yere.Hadi siz oynasanız anlarım da para vermiyorlar yani off ben böyle şeylere kafa yoramıyorum :r
öylesine fenerbahçeliyim ben de :D
Para veriyorlar, ben iddaa oynadım.
zuhahahhaa :mrgreen: :buddha:

Uefa tescilli Beşiktaş üstü acık stad Desibel oranı 25 bin kişi ile 132 desibel,
Galatasaray kapalı stad 52 bin kişiyle megafonlu 131 desibel cicioe2

Takımı
Besiktas
Tamam, tartışmayı kesin. Güzel maçtı seyir zevki vardı. En azından Galatasaray, Galatasaray gibi oynayıp silkelendi. Galatasaray 3 puanı değil fakat kendini kazandı.

Doma$no

Lenneth demiş ki:
Tamam, tartışmayı kesin. Güzel maçtı seyir zevki vardı. En azından Galatasaray, Galatasaray gibi oynayıp silkelendi. Galatasaray 3 puanı değil fakat kendini kazandı.
:buddha: :buddha:

Tüm Fenerbahçeli arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Yukarı Alt