xPriSonBreaK demiş ki:
nova +7 warriordan bile 10k yiyosun helal olsun valla çok sağlam char - seti merak ettim :P , parmakları bayaa yoran bir build daha önce kullanmıştım , 2. videoyu sabırsızlıkla bekliyorum kolay gelsin
teşekkürler^^ koyarım 12 den sonra seti silahları vsvs.
ps : 2. videoda rogue cleric characterler üzerinde duracağım ^^

LoveForLife demiş ki:
Çar süper,kullanışı zor olan bir çar ama sen bunun üstesinden gelmiş gibi gözüküyorsun.Videoda 10 saniyede yatırabileceğin çarlarla sürekli farklı skiller kullanmak için 1-2 dk pwp yaptığın oluyor.
bir sen görmüşsün olay hacı ^^ başta belli ediyorum kendimi zaten. Bless, skin, snow farketmiyor benim için görüldüğü üzere.

ErdiDemiral demiş ki:
LoveForLife demiş ki:
Çar süper,kullanışı zor olan bir çar ama sen bunun üstesinden gelmiş gibi gözüküyorsun.Videoda 10 saniyede yatırabileceğin çarlarla sürekli farklı skiller kullanmak için 1-2 dk pwp yaptığın oluyor.
bir sen görmüşsün olay hacı ^^ başta belli ediyorum kendimi zaten. Bless, skin, snow farketmiyor benim için görüldüğü üzere.
Evet öyle,bu çarın karşısında hiç bir şey fayda etmez ama o şekildede sıkıcı oluyor :think:

Belkide karşısındaki rencide etmemek için yapıyor olabilirsin ona bişey diyemem :lol:

öyle 10sn de de kesmek sıkıcı oluyor :P az karşıdakine cesaret vermek lazım dövüşmesi için dimi :P

Koelschh

Öğreniyorum
Birde warlockla bir pvp videonu izlemek istiyorum.Oynadgin serverda herangi bi warlock chara karsı ne yapabilir bu char veya bi force chara karsi cekip koyarsan hep birlikde görelim.Ki düsüncem su holy olmayan bi chari rogue/warlock veya warior/warlock bi char ezer gecer

Koelschh demiş ki:
Birde warlockla bir pvp videonu izlemek istiyorum.Oynadgin serverda herangi bi warlock chara karsı ne yapabilir bu char veya bi force chara karsi cekip koyarsan hep birlikde görelim.Ki düsüncem su holy olmayan bi chari rogue/warlock veya warior/warlock bi char ezer gecer

onlar yaklasamıyo bile :curtain: :curtain: :curtain:

Koelschh

Öğreniyorum
Tengri demiş ki:
Koelschh demiş ki:

onlar yaklasamıyo bile :curtain: :curtain: :curtain:
Tamamen attack'a dayali bi char icin yaklasamamak sacma, warlockdaki debufflar bu tip charlari avlamak icin :sfff: ayni düzeyde bi warlock olmsa bile bi warlockla yapilmis pvp ni bekliyorum.

Pratik yapmaya devam etmen lazım.Taktikleride catalystden ogrenmişsin gordugum kadarıyla rakiplerin genellikle kek oldugu için şuanlık pek iyi bulmadım rakiplerininin itemlerini premiumları olup olmadıgını kendinde premium ds olup olmadıgını setinin ne durumda oldugunu videoda belirtmeliydin idare eder suanlık.

ajdaraa demiş ki:
Pratik yapmaya devam etmen lazım.Taktikleride catalystden ogrenmişsin gordugum kadarıyla rakiplerin genellikle kek oldugu için şuanlık pek iyi bulmadım rakiplerininin itemlerini premiumları olup olmadıgını kendinde premium ds olup olmadıgını setinin ne durumda oldugunu videoda belirtmeliydin idare eder suanlık.

plutoda son u olamayan kaldımı ki :?: :mrgreen:

ps : charla bire bir pvp yaptım bence öle herkez kafasına göre konuşması yanlış anca bu builde karşı pvp yapınca flim kopuyor.Karşısındaki adama skill bile kullandırmaya vakit bırakmıyor

ps2: diceksiniz ki cold imbule öttürür bu charı kimse öle bişe düşünmesin ( ben denedim yemedi xD )

nab DesertioN nab Xenas noob Tengri makara:

Tengri demiş ki:
ajdaraa demiş ki:

plutoda son u olamayan kaldımı ki :?: :mrgreen:

ps : charla bire bir pvp yaptım bence öle herkez kafasına göre konuşması yanlış anca bu builde karşı pvp yapınca flim kopuyor.Karşısındaki adama skill bile kullandırmaya vakit bırakmıyor

ps2: diceksiniz ki cold imbule öttürür bu charı kimse öle bişe düşünmesin ( ben denedim yemedi xD )

nab DesertioN nab Xenas noob Tengri makara:
düzgün wall bile açamıyorsun dimi yegen :twisted: :lol: boşver konuşsun millet ben kendimi biliyorum, plutoda olanlarda beni xD Gideon007 ile dün pvp attım 7-1 benim lehime sonuçlandı oyun xD Bi ilk roundda el verdim oda benim yüzümden. Purification pill denen zımbırtıyı yanlış yerde kullandım:P ölmeden öncede bleed vardı üzerimde anladın sen onu xD

ps : msn de online ol ulen :P

video ya ilgi gösterilmediği için itemleri sergilemicem demiştin daha ne oLSun itemleri sergile bekliyoruzz :thumbsup: :starving:

öncelikle teşekkürler.benimde olympus serverinde 110 level warrior rogue karakterim var.videoda gördüğüm kadarıyla dagger agırlıklı oynuyorsun kı oyle olması lazım.prick attıktaan sonra bakacaksın adm eğer atıyorsa heal anındaa atacaksın scorn ve gidip desperate acıksa bile dal adama.orbit yakalarsan sn 10k heal alırsın yani buda demek oluyıor elinde dagger dahi olsa kd durumunda yıne yatmazsın :) benım sadece tuhafıma gelen bı bug vardı.kd attıktan sonra sprint attın ilginçti baya.moonwalk olyıda abartılacak birşey yok sadece 2-3sn stun tutuyor :D :D

Fkarizmatik demiş ki:
öncelikle teşekkürler.benimde olympus serverinde 110 level warrior rogue karakterim var.videoda gördüğüm kadarıyla dagger agırlıklı oynuyorsun kı oyle olması lazım.prick attıktaan sonra bakacaksın adm eğer atıyorsa heal anındaa atacaksın scorn ve gidip desperate acıksa bile dal adama.orbit yakalarsan sn 10k heal alırsın yani buda demek oluyıor elinde dagger dahi olsa kd durumunda yıne yatmazsın :) benım sadece tuhafıma gelen bı bug vardı.kd attıktan sonra sprint attın ilginçti baya.moonwalk olyıda abartılacak birşey yok sadece 2-3sn stun tutuyor :D :D
tuhafına giden bug adam hareket ederkene kd skill i kullanıyorum ^^ öyle olunca adam bug a girmiş oluyor.
ps : Moonwalk ile stun arasında ne gibi bir çelişki kurdun anlamadım^^

Hocam ben moonwalk olayını hp toparlama skill kesme ve %80 oranında stun atmak ıcın kullanıyorum.yanı söyle anlatayım.Sağlam bı nuker senı stunladıgında tam bilmiyorum heuksal skillerini ama, 2li fırlatma ve ghost (su bekleme suresı 0 olan skıll attıgında) zaten hp baya alıyor.orada shield trush+moonwalk+sprint atıyorum zaten.kesinlikle stun oluyor.zaten vigor ile hp max oluyor tekrar.bu buildde benı en cok zorlayan build işi bilen sürekli kacarak oynayan nuker oluyor.spear ile bir defa stun tuttumu gerçekten cok zor oluyor işim.benim moonwalk diye bildiğim budur.farklı birşeyse bilgi paylaştıkça çoğalır.

Yukarı Alt