Bu mesaj Continuum rumuzlu uyeden alinti yapildi
Continuum demiş ki:
forumun en tipsizi benim bir kere arkadaş, sen niye üzerine alıyorsun bu ünvanı ! ayrıca fırat'ın dediği kadar var yani isaac'e benzemede..
olayın aslı şu abi, ilgi çekici ses tonu ile ağzın laf yapıcak. başka bir espirisi yok. azıcıkta arkadaş ortamında kendini hissettireceksin. yani bak benim aklımda ki de şurada ki çocuk dediğinde parmağı ile göstermesine gerek kalmayacak.

ahanda tipsiz ben;

sağda ki sen misin diye ilk espiri yapana kafa atarım :D cool2:
olm sen kirli sakalla işi bitir tamamdır, tipsizmiş peehh :D

Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
@Angelic

Acilen kilo al. Olmaz öyle. Omuzları genişletmende ayrıca şart :)
Sorun orda hacım ya alamıyorum alamıyorum alamıyorum. Ailede en çok yemek yiyen benim bir oturuşta 1.5 ekmek yiyorum ama yaramıyor koşturduğumuzdan.

Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
@Angelic

Sorun orda hacım ya alamıyorum alamıyorum alamıyorum. Ailede en çok yemek yiyen benim bir oturuşta 1.5 ekmek yiyorum ama yaramıyor koşturduğumuzdan.
Spor yap

CherryBrandy demiş ki:
Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
@Angelic

Spor yap
Bunu diyen sen misin :D
Hacım ben besyo'ya hazırlanıyorum. Beden eğitimi spor yüksek okuluna. Son 2 aydır sadece 3 kere izin verdiler. Besleyici vitaminler proteinler geliştirir mi ?

CherryBrandy demiş ki:
@Angelic

O omuzlar ancak genetiğini değiştirip yeniden doğarsa genişler, kas yapmayla alakası olmaz omuz genişliğinin, iskelet yapısıyla alakası olur. Ha bir iki cm geniş durur ama onunda etkisi olmaz..

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ne tipsizler gördüm 10 numara manitalar götürüyodu bikere giyimine özen göster bakımlı ol birazda ağzın laf yapsın gerisi gelir :)

Akşama kadar modadayım kadıköyün en zengin mekanları, bi sürü çıtır hatun geliyo yanlarında öyle tipsizler var ki; çirkin, kilolu göbekli adamlar. Kızların bunlarda aradığı şeyler belli 1 para, 2 sadakat. Kadınlar sadakata önem verirler tipe değil.

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
@Angelic

O omuzlar ancak genetiğini değiştirip yeniden doğarsa genişler, kas yapmayla alakası olmaz omuz genişliğinin, iskelet yapısıyla alakası olur. Ha bir iki cm geniş durur ama onunda etkisi olmaz..
fark edecektir. Hiç olmamasından iyidir vücuda daha bi görsellik katıyor özellikle giyim konusunda.

Ben en sevmediğim vücut tipindenim ektomorf :( ince kemikler dar göğüs kafesi incecik bel.. Oysa endomorf veya mezomorf olsaydım herşey daha kolay olacaktı. Ne kadar kas yaparsan yap oturaklı bi şeklin olmuyor...

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Akşama kadar modadayım kadıköyün en zengin mekanları, bi sürü çıtır hatun geliyo yanlarında öyle tipsizler var ki; çirkin, kilolu göbekli adamlar. Kızların bunlarda aradığı şeyler belli 1 para, 2 sadakat. Kadınlar sadakata önem verirler tipe değil.

1 para, 2 sadakat. BEST PARADOX EVER.

"Parası olan adam sadık olmaz zora gelince veya sıkılınca ayrılır " Yazacaktım aslında ama paradoks olmasın diye yazmamıştım sen anladın durumu :D ver nafakayı kurtul para bol nasıl olsa makara:

Bazı durumlar vardır erkek zengindir ama harbiden tipsizdir kimse ona bakmaz, evlenecek kız bulamaz derken eli yüzü düzgün bi hatun şans verir işte o adamın egosu yükselmezse eşine sadık olur. Buda binde bir olur :D

Bir diğer durum; çocuk zengin değildir eli yüzü düzgündür şans eseri güzel bi kız bunu sever destek olur çocuğun kariyerinde başarılı olmasını sağlar(mutlu bir yuva sahibi olmak başkadır), işte o zaman o çocuk çok sadık bir eş olabilir. Ama çocuk eşinin kariyer yaparkenki desteğini unutursa zamanla yine sadakatini bozabilir. İşte burda iyi bir ahlak sahibi olmak gerekiyor.

Fakir ve tipsizsen güzel bi kızla evlenmek diye bişey yok makara:

Kimse buraya öz güven arttırdığı iddia edilen videoyu koymamış, ben koyayım bayri makara:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Kimse buraya öz güven arttırdığı iddia edilen videoyu koymamış, ben koyayım bayri makara:

Ben ne kadar yakışıklıyım lan :D

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Bende Anladığım kadar bir fikir sunayım ;

Tipsiz falan onlar boş , senin yapman gereken bence arkadaş çevreni genişletmen kızlarla baya bir samileşmen ve her şey zaman düzelir zaten. Anlıyacağın internet ortamından biraz uzak kal.

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:

2.57 ahahaha kahkaha attım makara: makara:

Yukarı Alt