Kesinlikle okulu yoksayma gibi bir durumum yok ama Futbol bir adım sadece bir adım benim için önde çünkü sizlerin de dediği gibi hedef ve hayal meselesi.Hedeflerimde hayallerimde hep futbol oynamak oldu benim ama hayatımı da garanti altına almam gerekiyor biliyorum.
Bu yüzden 2 yıllık üniversiteyi kesin olarak düşünmemeye karar verdim.Hepinize çok teşekkürler.
Dershaneler hakkında hiçbir fikrim yok açıkçası pekte araştırmacı biri değilim.Önermek istediğiniz bir dershane vs varsa çok sevinirim.

Ahmet Şerif İzgören'i öneren arkadaşlar çok teşekkür ederim.Yaklaşık 20 25 dakika oldu adamın bahsettiği şeyler ses tonu vs. nedense kendine bağladı ve bende bilgisayarı televizyona bağladım daha rahat izleyebilmek için.Tekrar çok teşekkürler.

cemaat dersanelerine para verme sadece yayınlarını alıp testlerini çöz.
haremlik selamlık yerlerde işin olmasın karı kız olmadan bi yere kadar.

Bu mesaj Rochas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rochas demiş ki:
Ahmet Şerif İzgören'i öneren arkadaşlar çok teşekkür ederim.Yaklaşık 20 25 dakika oldu adamın bahsettiği şeyler ses tonu vs. nedense kendine bağladı ve bende bilgisayarı televizyona bağladım daha rahat izleyebilmek için.Tekrar çok teşekkürler.
Rica Ederim , Bu adamı takip et. Seminerlerine katılmaya çalış , kaybedecek birşeyin yok eğer gidersen çok şey kazanabilirsin :muck:

Yukarı Alt