E0N

rank8
volkanka demiş ki:
E0N demiş ki:
@volkanka
yorum bekliyorum :) ne zamandır arayıpta bulamadığım duygusal ve akıllı ve bazı şeyleri aşmış bi adam :)
ikilemde kalma acele etme ve çok geç kalma hiç bi zaman ortasını bulamamak bana özgü birşey mi diye düşünmedim değil her zaman aynısı oldu kimisine bi anda cıktım söyledim zaman dedi kimisine zamanında söylemedim öyle geçti gitti.

Bide şu son 2 senedir yasadıklarım

Çocukluktan tanıdıgım biri ama benim aklıma hiç gelmemişti böyle olacagı..

Yoklugumda beni özleyen varlığımda benden kaçan korkan sürekli bişeyler gizleyen biri..
Hiç yaşamadığım duyguları zevkleri yaşatan ama hala arkadaşınım diyebilen biri..

İşte onu dediği zaman içimde fırtınalar kopuyordu sürekli birşeyler gizliyor ve bana özel oldugumu hissettiren bi kişi arkadaş gözüyle baktıklarınada böyle davrandıysa yada davranıyorsa..

Böyle arkadaslık olmaz biz ilerisiyiz dediğimde sadece arkadaşız zaman lazım göreceksin diyip geçiştirdi sürekli küsmelerimiz barışmalarımız hep bundandı koskoca 2 sene geçti gitti ben vazgeçtim ama sadece kafamda soru işaretleri kaldı onların cevabını onda bulamadım şimdi fikir yürüterk bulmaya calısıyorum..

Sendende bi yorum alayım sana zahmet :)
Şimdi sana söyleyeceğim herkes için geçerli bir şey.
Öncelikle kızlara açılmayı düşünenlere tavsiyem bastır bastır bastır - çekil taktiğidir.

Kızlara siz açılmayın arkadaşlar bazı şeyleri belli edin ondan sonra zaten onlar anlayacaklardır durumu. Sen herkese açılırsan bu sefer de adın çıkar dokuza inmez sekize . O yüzden bırakın kızlar bir şeyler anlasın sizden cevap beklesin. baktınız hiç anlamıyor o zaman açılmayı deneyin... e kızın anlaması içinde siz de boş boş durmayın tabii... onunla ilgilendiğinizi hissettirin..

Şimdi senin durumuna gelelim. kız kaçak dövüşüyor anlaşılan. bazı şeylerden emin değil. şimdi yapman gereken aradan çekilmek. sana hala zamanımız var diyorsa diyeceğin tek şey "bak bakalım bensiz zaman geçiyor mu. Hayat beklese bile ben beklemem" sana iyi beklemeler de . bir kere sensizliği görsün bakalım? sensizlik mi onu cezbediyor yoksa sensizlik onun için bir şey ifade etmiyor mu ???

Bu dediğimi yap. çekil aradan. yok et kendini. sonra bekle bakalım neler oluyor. bu arada aradan çekilincede kızla ne mesajlaş nede konuş. sana ulaşmak isteyene kadar... ilk hareket ondan gelsin senden değil.
onuda denedim :) 7 ay konusmadım kendisiyle konusmaya basladıgımızda cok özledim şimdi mutluym felan diyordu 1 ay gitmedi :) ben yine gündeme cıkardım bişeyler hissettigimi yine anlasamadık tartıstık :) şimdi ise pek ustune düşmüyorum ne msj ne telefon sadece yuz yuze denk gelirsek konusuyorum o kadar

Yukarı Alt