Hangi Takım Kazanır ?

• Beşiktaş

Votes: 50 40,3%
  • Galatasaray

Votes: 63 50,8%
  • Beraberlik

Votes: 11 8,9%

• Total voters
    124
Takımı
Galatasaray
ve derbi biter 2 takımda birbirine birşey alıp veremez ve herkes topic'den uzar ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3 puan alacaklarına 1 puanla döndüler 1 taşla 2 kuşu vurduk güzel oldu 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
El Verano demiş ki:
extraloob demiş ki:
Bursa ile yapiyorsunuz yarin. Babaaaaaaaa..lol

ha şu bizim kupadan elediğimiz crocodile familyası mı rahat ol bro sen bizi düşünme önünüzde ki maçlara bakın 8)

os1

olduser
Son 10 dk sinir krizine girdim yanımda arkadaşım oturuyordu dedim 80.dk ve duran toptan 8taş atar diye attı.Galatasaray defansı duran

toplarda çok pasif kaldı çıkartamadılar hiçbir topu kalecimizi kutlamamız o olmasa fark atabılırlerdı.

extraloob demiş ki:
El Verano demiş ki:
extraloob demiş ki:

ha şu bizim kupadan elediğimiz crocodile familyası mı rahat ol bro sen bizi düşünme önünüzde ki maçlara bakın 8)
Kendi sahasinda 3 tane takan ve muthis bir sans ile elediginiz. O sansinizin yaver gitmemesi ihtimalinde rezil olacaginiz bir takim. :wink1: :twisted:

extraloob demiş ki:
El Verano demiş ki:
extraloob demiş ki:

Hakem Sayesinde Elediginiz Takımla Yapıyorsunuz :wink1: Bjk FB macı nolmustu hatırlayan varmı ? 3-0'mıydı yoksa ? :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir hikaye anlatayayım sizlere ; iki derviş beraberce yol alıyorlarmış yolda bir dere kenarına gelmişler dere kenrasında bir fahişe ağlıyor dereden geçebilmek için yardım istiyormuş dervişlerden birisi fahişenin yüzüne bile bakmamış öbür derviş ise hemen fahişenin yanına gitmiş ve fahişeyi sırtladığı gibi bir çırpıda dereden karşıya geçirmiş ve kadın teşekkür etmiş dervişler tekrardan yollarına koyulmuşlar diğer derviş kızgın ve sinirliymiş sen nasıl dervişsin tuttun bir fahişeyi kucakladın yaptığın çok günah demiş diğer derviş bu homurtulara daha fazla dayanamayıp cevaplamış ; ben o kadını dere kenarında bıraktım sen halen ağzında taşıyorsun demiş.

anladınız siz anladınızzzzzzzzzzzzzzzz :twisted: :lol: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
bir hikaye anlatayayım sizlere ; iki derviş beraberce yol alıyorlarmış yolda bir dere kenarına gelmişler dere kenrasında bir fahişe ağlıyor dereden geçebilmek için yardım istiyormuş dervişlerden birisi fahişenin yüzüne bile bakmamış öbür derviş ise hemen fahişenin yanına gitmiş ve fahişeyi sırtladığı gibi bir çırpıda dereden karşıya geçirmiş ve kadın teşekkür etmiş dervişler tekrardan yollarına koyulmuşlar diğer derviş kızgın ve sinirliymiş sen nasıl dervişsin tuttun bir fahişeyi kucakladın yaptığın çok günah demiş diğer derviş bu homurtulara daha fazla dayanamayıp cevaplamış ; ben o kadını dere kenarında bıraktım sen halen ağzında taşıyorsun demiş.

anladınız siz anladınızzzzzzzzzzzzzzzz :twisted: :lol: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bak hikayeyi okudular ve ağızlarında taşımayı bıraktılar ohh be topic rahatladı ahahahaa :P

BigGod demiş ki:
extraloob demiş ki:
El Verano demiş ki:

Hakem Sayesinde Elediginiz Takımla Yapıyorsunuz :wink1: Bjk FB macı nolmustu hatırlayan varmı ? 3-0'mıydı yoksa ? :D
Sen hakemden bahsediyorsun ama o dediğin maçta milyonlarca hakem hatası var o nolucak

Yukarı Alt