"Rambo" lakabıyla tanınan Fenerbahçe taraftarı Okan Güler, Kadıköy'de polisin otomatik silahını çaldı. Alarma geçen polis 13,5 saat sonra Okan Güler'i Kozyatağı'nda sıkıştırdı. Bir apartmanın köpek kulübesine sığınan Okan Güler, bir saat polisi uğraştırdı. Zorla ikna olan Okan Güler, önce silahı verdi sonra da teslim oldu.
30 MERMİLİ AKREP'İ ÇALDI
Dün saat 21.00 sıralarında AK Parti Kadıköy İlçe Binası önündeki polis noktasından dün akşam saatlerinde bir polise ait "Akrep" denilen otomotik silah kayboldu. Görevli polisin kulübede unutarak ayrılmasından faydalanan bir kişinin silahı aldığı tespit edildi. Alarma geçen polis hemen güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Yapılan inceleme sonucu içinde 30 mermisi bulunan otomotik silahın "Rambo" lakabıyla tanınan Fenerbahçe taraftarı Okan Güler tarafından çalındığı belirlendi.
SARAÇOĞLU'DA GECE ARAMASI
Alarma geçen Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri heryeri didik didik aradı. Aramaya yüzlerce polis katıldı. Aranan yerlerden biri de yarın Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’ydı. Gece yarısı stadın ışıklarını yakan polis, "Rambo"yu burada da aradı.
Aramaları genişleten polisler otoyol kenarları ve ilçedeki parkları hatta hastane bahçesini dahi tarandı. Ancak Okan Güler ve silaha ait bir iz bulunamadı. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü'nün bizzat yürüttüğü aramalar gece boyunca sıkı bir şekilde sürdürüldü.
Polis, bugün saat 10.00 sıralarında Kozyatağı'nda Okan Güler'in izine rastladı. Ancak polisin takibinden kurtulan Okan Güler, Hatboyu Ömer Efendi Sokak'taki bir apartmanın bahçesindeki köpek kulübesine girerek saklandı.
Yarım saat sonra Okan Güler'in saklandığı yeri tespit eden polis, geniş güvenlik önlemleri aldı. Sokağa giriş ve çıkışlar kapatıldı. Özel hareket timleri geldi. Bir ambulans hazır bekletildi. Basın mensupları da güvenlik şeridinin dışına alındı.
ALİ KOÇ'U ÇAĞIRDI
Okan Güler, Fenerbahçeli yönetici, işadamı Ali Koç ile arkadaşı Osman Ekmekçi'nin çağrılmasını istedi. Kısa bir süre sonra gelen Osman Ekmekçi polisin ikna çabalarına aracılık etti. Okan Güler bir saat sonra silahla birlikte teslim oldu. Polis, gözaltına aldığı Osman Güler'i İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürdü.
Arkadaşı Osman Ekmekçi, “Fenerbahçe Başkanı Azizi Yıldırım'a kızdığı için bunu yapmış. Ali Koç'u çok seviyor. Bu yüzden Ali Koç'un gelmesini istemiş” dedi. Okan Güler, geçen yaz Aziz Yıldırım'ın istifa etmesi için Adana'da intihar girişiminde bulunmuştu.
'FENERİUM'DA KENDİMİ REHİN ALACAKTIM'
sağlık kontrolünden sonra Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen Okan Güler, “Silah çalmadım buldum. Fenerium’a girip Aziz Yıldırım’ı protesto edecektim. Çalışan personeli çıkartıp kendimi rehin alacaktım. Amacım Aziz Yıldırım’a gönderme yapmak. Aziz Yıldırım’ı istemiyorum. Aziz Yıldırım gidip Ali Koç başkan olana kadar Fenerbahçeliliğimi dondurdum" dedi.

Vay deli vay summer2:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tam eşgal deli raporu mu varmış ne ne zaman maça gitsem illaki tribunlerde laci perukla geziyor makara:

Bu adam avrasya maratonundada bitiş çizgisine kestirmeden gelip kazanmıştı :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt