kütahyada 5.9 büyüklüğünde olmuş fakat özellikle İzmit İstanbul Adapazarı Bursa çevresini etkilemiş Hatayda bile hissedilmiş umarım Marmara fay hattını tetiklemez pray: pray:

Schweppes demiş ki:
nukenobar demiş ki:
Bana bakın ciddi bir deprem galiba bu umarım değildir şakayı bırakalım dikkatli olun hazırlıklı olun
Benim bildiğim asıl deprem ilki olur diğerleri artçıları olur :?:
hissetmediğimiz ufak çaplı depremler olabiliyor artçı olması olası ama tabiki kesin olarak bişey soyleyemeyiz öncüde olabilir :detective:

Tony Montana demiş ki:
İstanbul, Ankara ve Bursa'yı da etkileyen bir deprem meydana geldi. 5.9 şiddetindeki depremin merkez üssü Kütahya.
Merkez üssü Kütahya ise 5.9 olacağını sanmıyorum çünkü, Ege, Marmara ve Akdeniz'in bazı kısımlarını ciddi şekilde salladı ?? Daha öncede yaşadık bunu İzmir'de 5.2 dediler ertesi gun 6nın uzerinde oldugu acıklandı felan filan işte daral:

Bİr haber sitesinde yazan haber.

İstanbul'da saat 23.19 sularında bir deprem meydana geldi.

Merkez üssü Kütahya'nın Simav ilçesi olan 5.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Deprem Marmara ve İzmir'de Hissedildi.

Televizyona bakıyordum sallanırken hiç keyfimi bozmadım valla rahatça yayılmıştım koltuga :mrgreen:

Schweppes demiş ki:
Merkez üssü kütahya büyüklüğü 5.9 ve 40 sn sürmüş fakat büyüklüğü kadar ne kadar derinlikte olduğuda önemli ...
Suanda ne sölense boş gibime geliyor garanti bir sonuç anca yarına çıkar bence...

nukenobar demiş ki:
KÜTAHYADA 5.9 OLMUS ORDA OLAN VARSA HEMEN MESAJ ATSIN
haklısın özür dilerim
tek kelime dahi etme lutfen. İnsanları panik haline sokuyosun yaptgn yorumlarla.

PaskaLBamya demiş ki:
nukenobar demiş ki:
KÜTAHYADA 5.9 OLMUS ORDA OLAN VARSA HEMEN MESAJ ATSIN
haklısın özür dilerim
tek kelime dahi etme lutfen. İnsanları panik haline sokuyosun yaptgn yorumlarla.
canım kafanmı iyi kütahyada ikinci bir deprem oldu 4.6 bilmiyorum biliyormusun genelde türk insanımız aile gibidir birbirini merak eder neyse öm at sorun varsa Kütahyada olan varsa mesaj atsın arkadaşlar

Mr Perfect demiş ki:
Kütahya Ve Balıkesir Titreyerek Boşaldı (5.9) :D
hocam tamam şakamızı yapalım dalga geçelimde benim en başta attığım yazıdan sonra bile utandım saçmalayın

19 ağustos'ta gölcükteydim bebek benden iyi bilemezsin rahad olsen şimdide yalovadayım evet korktum ama işi biraz yumuşatın abartmayın
he bu arada ilginç geliyo herkeze ama ben depremi seviyorum :D korkuyorum ama hosuma gidiyor. :D

Yukarı Alt