1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Denizli Kriteri

1. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Siyah beyazlılar, dün 6 teknik adamla görüşmelere başlandığını duyurdu. Bu isimler: Schuster, Pellegrini, Magath, Lucescu, Koeman ve Ramos.

MUSTAFA Denizli ile yollarını ayıran Beşiktaş hoca arayışlarına hız verdi. Siyah beyazlı kulüp dün akşam saatlerinde yaptığı açıklamada, Bernd Schuster, Manuel Pellegrini, Felix Magath, Mircea Lucescu, Ronald Koeman ve Juande Ramos ile görüşmelere başlandığını duyurdu.
    Yönetim pazarlıklarda, Mustafa Denizli’nin aldığı yıllık ücreti limit olarak belirledi. Buna göre Beşiktaş’ın yeni hocası da Denizli gibi yıllık 2.5 milyon Euro alacak.

Farklı tarife yok

Hoca kim olursa olsun farklı bir tarife ugulamayacak olan siyah beyazlı yönetim, takımdaki dengeleri bozmamak için de transferde astronomik rakamlara yönelmeyecek. Bugün Portekizli Quaresma’nın menajeri Mendez ile son kez bir araya gelecek olan siyah beyazlılar, yıldız futbolcunun transferine de olumlu veya olumsuz son noktayı koyacaklar.

Quaresma için son atak

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Serdal Adalı, siyah beyazlı kulübe yakışan bir oyuncunun transferi için çalıştıklarını ifade ederek, “Tüm imkanlarımızı seferber ettik. Quaresma’nın gelme ihtimali az olsa da bizimle son kez görüşme yapacakları için de bir umut ışığı var. Biz de onlar da son sözü söyleyecek” diye konuştu.

Yollar Schuster’e çıkıyor

BEŞİKTAŞ’ta İspanya seferine çıkan Başkan Yıldırım Demirören ve Futbol Şube Sorumlusu Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu, boşta olan Ramos ve Pellegrini’nin menajerleri ile görüştü. Her iki hocanın da 3.5 milyon Euro istemesi üzerine rota Bernd Schuster’e çevrildi. Alman hocadan randevu alınırken, tecrübeli teknik adamın yıllık 2.5 milyon Euro’luk teklifi kabul edeceği öğrenildi. Schuster ile görüşecek olan Beşiktaş yönetiminin, Alman hocayla birlikte İstanbul’a dönme ihtimali de bulunuyor.​

2. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Alın birini artık sezonu açmaya 1 ay kadar bir süre kaldı daha td yok :roll:

3. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ben Lucescu'yu severdim.Gelsin iyi td