- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hayır ben baktım çıktım 20 dk önce acil işim çıktı yorum yapamamıştım.Paylaşım için teşekkürler hepsi birbirinden güzel...

Ps:Herkes yorum yapcak diye bişi yok ^^

Pff bu manzarayı yakından görmek istiyorum lakin aşırı soğuğa benziyor . :mrgreen:

Güzel Resimler
Nerissa Gerçekten Süper Manzalar Paylaşıyorsun Bizimle Tşkler Bundan Sora Bu Reismleri Arşiv Yapmaya Karar Verdim :P ^^

FreeDom demiş ki:
Güzel Resimler
Nerissa Gerçekten Süper Manzalar Paylaşıyorsun Bizimle Tşkler Bundan Sora Bu Reismleri Arşiv Yapmaya Karar Verdim :P ^^
Saol canım hehe iyi fikir :thumbsup: :beer:

iCe_diVe

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.

Bunun gerçek oLduğunu sanmıyorum...
Kayaya çarpan daLga havada donmuş bir şekiLde o.O

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bi görüntü dondurulmuş,üzerinde biraz ps ile oynanmış galiba.Yoksa imkanı yok ya.O kadar hızlı hareket eden birşey donmaz,donamaz.Tükürüğün yere düşerken donması gibi bişey bu.Yada A.R.O.G fragmanı gibi sidiğinin donması,anca şaka olarak yapılır.Bİ olasılık var tabi çok ani ve soğuk bir dalganın bir anda gelmesi ki bu sadece filmlerde olur sanki

Torquel demiş ki:
Bi görüntü dondurulmuş,üzerinde biraz ps ile oynanmış galiba.Yoksa imkanı yok ya.O kadar hızlı hareket eden birşey donmaz,donamaz.Tükürüğün yere düşerken donması gibi bişey bu.Yada A.R.O.G fragmanı gibi sidiğinin donması,anca şaka olarak yapılır.Bİ olasılık var tabi çok ani ve soğuk bir dalganın bir anda gelmesi ki bu sadece filmlerde olur sanki
Sibiryada bir bardak suyu havaya atıyorlar yere düşene kadar donuyor düşün :detective:

Yukarı Alt