Hala başta D.B olmak üzre sitedeki bir cok üye de iktidar partisine camur atmaya calişiyor Olayin üstünü nasıl örteceklerini şaşırdılar bu arada montaj fln diyenlere ateş olmayan yerden duman cıkmaz bunu böyle bilin

Montaj olduguna dair kanitlar ortaya konuldu unutmayın montaj olmadıgına dair kanıtlarda var

Adam, yaptığı hareketten belli olur.
Ona kurulan bu komplo dan dolayı , CHP ye laf geleceğini düşünerek ve CHP ye laf gelmemesi için kendisinden vazgeçerek istifa etmiştir. Bu olgunluğu gösterdiğinden dolayı teşekkür ediyorum kendisine.
Adam gibi adam Deniz BAYKAL...

volkan.ka demiş ki:
Ona kurulan bu komplo dan dolayı , CHP ye laf geleceğini düşünerek ve CHP ye laf gelmemesi için kendisinden vazgeçerek istifa etmiştir. Bu olgunluğu gösterdiğinden dolayı teşekkür ediyorum kendisine.
alakası yok , partiyi bıraksın diye bir çok tepkiler yağmıştı zamanında bu olay bardağı taşıran son damlaydı yüzsüzlük yapmak istememiş ondan bırakmış partiyi ^^

adam gıbı adam dıyenler var denız baykala adam olan ZİNA yapmaz karısına sadık kalır su ulkede adam gıbı yonetecek 1 tane pt yok

ps:bu devır boyle gıderse bnm oyum bos olur her zaman

Mehmet Barlas'ın Yorumu:
Baykal'ın konuşması başından beri çelişkilerle dolu. Bu bir komplodur dedi ama kaset gerçek değil demedi. Sadece yeni dedi. Konuşmasının sonunda Pensylvania desteğini samimi buluyorum diyerek yine kendisiyle çelişti. Çıkıp bu yalandır, böyle bir olay yoktur deseydi istifa etmesine gerek kalmazdı. Ben durumu kurultay öncesi yapılmış ustaca bir plan olarak değerlendiriyorum.

Ardından Kılıçdaroğlu 15 gün sonraki CHP'nin Olağan Kurultayı'nda CHP Genel Başkanlığına aday olmayacağını bildirdi.

Barlas Haklı Olabilir.

volkan.ka demiş ki:
bu baykal hayranlığı nereden geliyor anlamıyorum, siyasi olarak adamın hiçbir faydası olmadı ülkeye, dünyaya hele de bana hiç faydası olmadı. başbakan olsaydı da olur muydu bilmiyorum.

ayrıca her gündem değişikliğinede balıklama atlıyordu, tayyip bi yandan bu bi yandan gündemi değiştirmek için elele vermişler sanırsınız.

BeYZaDe demiş ki:
adam gıbı adam dıyenler var denız baykala adam olan ZİNA yapmaz karısına sadık kalır su ulkede adam gıbı yonetecek 1 tane pt yok

öldm yahu :D adama gibi bi pt yok :D sro yu siyasete taşıdın :D bravo :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :curtain: :muck: :starving: :santa:

ALpique demiş ki:
BeYZaDe demiş ki:

öldm yahu :D adama gibi bi pt yok :D sro yu siyasete taşıdın :D bravo :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :curtain: :muck: :starving: :santa:
komik değil daral:

Elessar demiş ki:
İstifa etmesinin bişeye yarayacağını sanmam. Sonuçta Türkiye' yi yönetenlerin hepsi faşist. İktidarı, muhalefeti, alayı faşist. Adam seks yapmışsada iyi yapmış. Hayatını yaşayacak tabi, faşist adamdan ne bekliyordunuz ki? Ama chp'nin oyları büyük ihtimalle artar.
Hacım faşistin anlamını biliyonmu ki yorum yapmışsın.Hiç birine bende güvenmiyom ama uydurma iftira atmıyom
Bu arada Denizden hiç böyle bi atak beklemezdim.Kaç yaşında adam yapıyo bizde elalemin manitaya laf atmakla yetiniyoz.aslında gitmesini istemezdim bu adamın.Uzun süre bunun muhabbeti konu olurduda konuşcak mesele olurdu.Başa geçecek kim olursa olsun İsraille Amerikanın bi tarafını öpüyo zaten.Oyum benim çooook uzun süre boş olucak

Elessar demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
bu baykal hayranlığı nereden geliyor anlamıyorum, siyasi olarak adamın hiçbir faydası olmadı ülkeye, dünyaya hele de bana hiç faydası olmadı. başbakan olsaydı da olur muydu bilmiyorum.

ayrıca her gündem değişikliğinede balıklama atlıyordu, tayyip bi yandan bu bi yandan gündemi değiştirmek için elele vermişler sanırsınız.
Baykal boş adam değil ki?
Baykal Türkiye'nin en önemli hukukçularından ve CHP nin önde gelenidir.
Bu ülke ona iktidarlık şansı tanımadı diye Baykal muhalefetliğinde bana göre başarılıydı. Bazen hata yaptı, yapacak, bunun önüne geçilemez.

Ancak bu onun başarısız olduğunu kanıtlamaz.

Şimdi Mehmet Barlas'ın yorumuna geleyim ;
Mehmet Barlas çelişkilerle dolu demiş ancak bu Baykal yok kardeşim böyle bir şey oldu dese ne olacak olmadı dese ne olacak?Değişen şey ne olacaktı? koca bir hiç... Deniz Baykal istifa etmesinin sebebi CHP ye laf gelmesin, benim üzerimden CHP ye laf edilmesini istemediğindendir... Bu yüzdendir ki bu adam adam gibi adamdır...

brk60 demiş ki:
ALpique demiş ki:
BeYZaDe demiş ki:

komik değil daral:
bana komik sana değil yapabilecek bişe yok komiğine gitmediyse yazmanda son derece mantıksız.

volkan.ka demiş ki:
Elessar demiş ki:
volkan.ka demiş ki:

Baykal boş adam değil ki?
Baykal Türkiye'nin en önemli hukukçularından ve CHP nin önde gelenidir.
Bu ülke ona iktidarlık şansı tanımadı diye Baykal muhalefetliğinde bana göre başarılıydı. Bazen hata yaptı, yapacak, bunun önüne geçilemez.

Ancak bu onun başarısız olduğunu kanıtlamaz.

Şimdi Mehmet Barlas'ın yorumuna geleyim ;
Mehmet Barlas çelişkilerle dolu demiş ancak bu Baykal yok kardeşim böyle bir şey oldu dese ne olacak olmadı dese ne olacak?Değişen şey ne olacaktı? koca bir hiç... Deniz Baykal istifa etmesinin sebebi CHP ye laf gelmesin, benim üzerimden CHP ye laf edilmesini istemediğindendir... Bu yüzdendir ki bu adam adam gibi adamdır...
CHP öyle bir parti değil o partide öyle bir pislikler dönüyorki .. Bir AKP veya MHP taraftarı değilim ama CHP 700 Bin aleviyi katletti , Solculara işkence çektirdi , İbrahim Kaypakkaya'ya ağza alınmayacak işkenceler yaptı ve bunu bir Sözde Sol parti CHP yaptı. O günden sonra gözümden düşmüştür CHP. Anlamadığım şeyde şudur alevilerin soyunu katlettiler ama bütün alevilerde CHP ' li..

Lütfen Sitedeki Devamlılığınız için kurallar çerçevesinde devam edelim yoksa bu topicin sonu kötüye gidio Okan Abi bi el at şuna makara:

aids

Videonun çıkmasına sevinmedim değil hani. Demirören gibi İstila etti Chp'yi Tek muhalefet parti var kimse itiraz etmesin AKP'yi devirebilicek o da CHP'dir. Buda Deniz baykalın istifasıyla biraz daha artıyor...Kemal Kılıçtaroğlu adaylığını koyup Birazda çalışkanlığına partideki herkesi alıştırırsa 1 sonraki seçimde AKP yıkılır..

Yukarı Alt