Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tühh yaa keşke saklasaydık videoyı artık redtube ile xhamster'dan izleriz puahahahahaa :P

Aphrodisias demiş ki:
istifa mı şimdiye kadar deniz baykal istifa etseydi ederdi bi **** için istifa edeceğini düşünmem bile
Noldu al işte adam onurlu çıktı istifasını etti,adam dediğiniz gibi 72 yaşında 72 yaşında üülkede siyasi konum olarak zirvelerede olan bi insan evli ve çocuğu olan bi insan heleki 72 yaşında böle bişi imkansız görüntüleri gördüm sex flan yok sadece baykal üstünü giiyiyor o gidiyor sonra kadın gelip üstü nüü giyiyor vs vs saçma sapan bana göre %70 komplo CHP Atatürkün partisinin BAŞKANI böle bişi yapmaz yaptırmaz Yaptığını düşünenlerde 1-2 salak insan az mantık yürütrseniz anlarsınız... AKP hala iktidarda Bazıları Ayağının kaymaması için böle bir komplo hazırlamış..

BİZ ATATÜRK İLE AYDINLANIRIZ AMPÜL İLE DEĞİL

İstifa etmesinin bişeye yarayacağını sanmam. Sonuçta Türkiye' yi yönetenlerin hepsi faşist. İktidarı, muhalefeti, alayı faşist. Adam seks yapmışsada iyi yapmış. Hayatını yaşayacak tabi, faşist adamdan ne bekliyordunuz ki? Ama chp'nin oyları büyük ihtimalle artar.

Doma$no

Adama acıdım herkes seks yapabilir bunda büyütecek birşey yok.Baykala komplo kuranlar utansın
Ps:Eminim CHP oyları artacak Kılıçdaroğlu FTW.

İstifa etmese , vay edepsize bak herşeyi yapıyor koltuğu bırakmıyor derlerdi. İstifa edince zaten etmesi gerekiyor deniyor. Bu yaşına kadar siyasi hayatına devam eden Baykal'ı artık göremeyeceğiz. Bakalım bu flaş gelişmelerin ardından koltuğun yeni sahibi kim olacak ve ilk seçimlerde bu olayın yankıları nasıl olacak.

Videoda varan 2 yakında dio heralde bu 2. görüntüler de de yine chpden birinin sexini yayınlıcak :D Kılıçdaroğlu olabilir.. :)

P.S = Video linki için saol NeasTa

hmzsnmz demiş ki:
İstifa etmese , vay edepsize bak herşeyi yapıyor koltuğu bırakmıyor derlerdi. İstifa edince zaten etmesi gerekiyor deniyor. Bu yaşına kadar siyasi hayatına devam eden Baykal'ı artık göremeyeceğiz. Bakalım bu flaş gelişmelerin ardından koltuğun yeni sahibi kim olacak ve ilk seçimlerde bu olayın yankıları nasıl olacak.
Biri atandı bile ama öyle tanıdık biri deil..

extraloob demiş ki:
Amazing demiş ki:
vahset09 demiş ki:
arkadaslar bu akp nın komplosudur arastırılmıs ve vdeoda yapıstırmalar tespıt edılmıstır ve raporlar yayınlanmıstır lutfen bole seylere ınanmayın yaa ne gelıosa basımıza cahıllıkten ve ona buna ınanmaktan gelıo artık bıraz uyayn.baskakan dedınız sahıs memlekette satmadı yer kalmadı ABD nın ayagını opuo tarıkatcılar sesnız cıkmıo delının bırı ortaya bıse cıkarıo oooo arkasından tum turkıye bıse dıoo bıraz gerceklere donun bırakıp sole ıslerı allah hepsının belasını versın memleketı kımlere emanet edıoruzz bı farkına varın artık bu mıllet oo beyenmedıklerı ısmet inönün ecevıtın elını opsun bee ne delıkanlı ınsanlardı sımdı hırsızlara kaldık hep

ismet inönüye adam diyene adam demem.

lütfen limitlerinizi aşmayınız sen kimsin ki İsmet İnönüye laf ediyorsun benim olduğum yerde edemezsin o vakit sen adam demezsin bende sen gibileri banlarım ok 8)
Süpersin Adminim aynen Cevap Vericektim senin mesajını gördüm eline sağlık :thumbsup:

Absence

Baykalın istifa etmesini isteyenlerinde payı olabileceği söyleniyordu bence bu CHP ye güç katar seneye iktidar olur hem genç dinamik birisinin başa geçmesi daha yararlı

Pro

rank8
TheNeasTa demiş ki:
O adam ölmeden CHP yi bırakmaz diyodum. Meğer ona partiyi bıraktıracak birşey varmış
Aynen Hayretler icersindeyim nasi birakabildi :mrgreen:

_KillerBabe demiş ki:
Adama acıdım herkes seks yapabilir bunda büyütecek birşey yok.Baykala komplo kuranlar utansın
Ps:Eminim CHP oyları artacak Kılıçdaroğlu FTW.
Bende Oyle dusunuyordum ama Kılıçdaroğlu'da FOSSS daral:

IslamicCc demiş ki:
ama dedik o kadar bari 23 nisanda başbakan koltuguna otursun garibim hasret gitti o koltuğa. deniz baykal bakakaldı!
:twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt