1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Deney

1. Remi

Remi Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Profesyonel Öğrencilik
    1. gün : Fare uzun süre labirentin içinde dolandı ama peyniri bulamadı. İçgüdüleri zayıf.

3. gün : Negatif. Sadece labirenti değil, odanın hemen her yerini aradı; tüm dolapları, çekmeceleri, kavanozları karıştırdı. Hatta bir tablonun arkasına ve ceplerime bile baktı. Bu fare, tam bir salak.

7. gün : En ufak bır ilerleme yok. Artık arama isteğini bile kaybetti, telefonla köşedeki büfeden iki karışık tost, bir ayran istemiş. Zekadan böylesine yoksun oluşu deneylerimde yol almamı önlüyor.

18. gün : Zamanla becerilerini geliştirmesi lazımdı ama sıfır! Bursa'dan aradı, "Kaygılanmamamı, peyniri bulacağını" söyledi. Ona gittikçe peynirden uzaklaştığını anlatmaya çalıştım, ama dinlemedi. Ciddi zeka problemi!

74. gün : Umutsuzluğa kapılıyorum; Fare, henüz bir zeka belirtisi gösteremedi. En son Tibet'ten aradı, hayatın anlamı gibisinden birşey bulduğunu söyledi. Ama peyniri bulamamış ve artık umrunda da değilmiş. Aptal hayvan! Hayallerimden ve kariyerimden geriye küflü
    peynirler kaldı.

93. gün: LABİRENTİN İÇİNE PEYNİRİ KOYMAYI UNUTTUĞUM İÇİN FARENİN BİRŞEY BULAMADIĞINI FARKETTİM!

2. LiFeGuaRD

LiFeGuaRD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    muhahahahha zuaaaa nihahahhah süper yha thnx ilginç bişi çıkacağını bekledim ama bu kadarını beklemiordum muhaha :D

3. Arakci

Arakci Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci bos zamanlarındada işsiz
    bohahahaay XD manyak bisi cok sagol