_CaspeR_

Buralıyım
Bu zamana kadar forumda yaptığınız paylaşımlar neler? Düzenli olarak siteye girip huzur sağlamak :mrgreen: :mrgreen: Link atsana bana :P

Böyle Olmaz arkadaşım. Böyle yaparsan Herkes Olumsuz yönünde KArar verir

_Alone_ demiş ki:
Sen başvuruyu buraya yapıyorsan senden mod. olmaz. :P
eline sağlık... ?!!!!!!!
Ben kalbi kırılmasın diye yazamadım.Ama sabretmeyi bilmeyen adamdan siteye mod falan olmaz. Sitede beklentisi olanlar hiç olamaz.
Forumdan bilgi edinmek için girin, rütbe sahibi olmak size hayatta bişey kazandırmaz. oldie

addIcFb

Aileden
A.T.P demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
eline sağlık... ?!!!!!!!
Ben kalbi kırılmasın diye yazamadım.Ama sabretmeyi bilmeyen adamdan siteye mod falan olmaz. Sitede beklentisi olanlar hiç olamaz.
Forumdan bilgi edinmek için girin, rütbe sahibi olmak size hayatta bişey kazandırmaz. oldie
aynen doğru demişsin bilgi edinmek bilgi paylaşmak için

_CaspeR_

Buralıyım
Lord_Sniper demiş ki:
saolun mod. olma isteğim azalttınız.ama konu kilitlemek çok istiyom silkroad pravite serverdaki saçma çok konu var.bu arada Casper senden çok özür dilerim o lafları etmek istemezdim ama çok sinirlenmiştim.affet beni.

Lord_Sniper hatırlarsan senle kaç kez konuşmalarından dolayı tartıştık kaç kez sende inadına dinlemedin ne olursa olsun artık benim gözümden düştün yani artık afftesem bilee benden daha hiçbir şey gelemz anlamışşındır umarım konuşmalarında dikkatli olursan elbet gereken bieşy varsa onda + yönlü konuşabilrim ama şuanlık kararım ise kesinlikle yani

_Alone_ demiş ki:
bu sözler için kırılmana gerek yok bence ama sakın ama doğru sölüyorlarr

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Binlerce Kez Söyledim Ama Hala Bazıları Anlamak İstemiyor Heralde .

Her Gelen Başvuruya Cevap Yazmak Akıllı Birinin Yapacağı İş Değildir . Seçilirseniz Haberiniz Olur Seçilmezseniz Bir Cevap Gelmez.

Ayrıca 23 D.mod Konusuna Bakarsan Büyük Büyük Yazdım Bilginizi Eksik Yollayacaksanız Hiç Yollamayın Diye Hala Israrla Eksik Bilgi Yolluyorsan Ne D.Mod Olabilirsin Nede Kale Alınırsın...

Yukarı Alt