BiG BoY

Öğretiyorum
Arkadaşlar ben forum doldurup gönderdimde oraya seçilince ismin rengi değişir seçilmessen pm ile haver verilir demişsiniz.Ben formu dolduralı baya oldu ne ismimde bi değişiklik nede pm ile haber verildi.Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim iyi forumlar.

BiG BoY demiş ki:
Arkadaşlar ben forum doldurup gönderdimde oraya seçilince ismin rengi değişir seçilmessen pm ile haver verilir demişsiniz.Ben formu dolduralı baya oldu ne ismimde bi değişiklik nede pm ile haber verildi.Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim iyi forumlar.
Her gün onlarca form geliyor.Hepsi gözden geçiriliyor.Uzun zaman geçtiğine göre seninki kabul edilmemiş.Mesaj sana gönderilmemiş olabilir.belki gözden kaçmıştır. :beer:

EmmaW

BiG BoY demiş ki:
çok uzun süre önce yaptıysan bu işe bakan başka bir g.mod vardı o down olunca ondaki formlar otomatik onda kaldı benimde başıma gelmişti

Yukarı Alt