Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Yönetimimizin hala sözleşme imzalamadığı Volkan Demirel, takımdan ayrılmak istemediğini belirterek, "Ben gerçek Fenerbahçeliyim. Sadece istenmiyorsam, giderim" dedi.

Transferin hızlı takımı Fenerbahçe'de, kaleci Volkan Demirel'in durumu bilmeceye dönüştü. Sözleşmesi biten futbolcularıyla birer birer masaya oturup anlaşma sağlayan sarı lacivertli yönetim, milli kaleciyle henüz el sıkışmadı.

Volkan'ın menajeri Erdinç Şehit ile iki kez bir araya gelen yönetimin bu tavrı çeşitli söylentileri beraberinde getirdi. Bu iddiaların en önemlisi teknik direktör Christoph Daum'la ilgili... 2004 yılında Volkan için "Onu kalede görünce dehşete kapılıyorum" diyen Alman çalıştırıcının, tecrübeli file bekçisi için yine olumsuz rapor verdiği, yönetimin de bunun üzerine yabancı kaleci arayışına girdiği ileri sürülüyor.

Yunanistan'ın Olimpiakos takımından cazip teklif alan Volkan Demirel ise Fenerbahçe'den ayrılmak istemediğini her fırsatta dile getiriyor. İngiltere Premiere Ligi takımlarından Porstmouth ve Blackburn Rovers'ın da transfer listesinde bulunan Volkan, yakın dostlarına, "Ben gerçek Fenerbahçeliyim. 'Bırakıp gitti' dedirtmem. Sadece istenmiyorsam, giderim" diyor.

Belçika'da yaşayan nişanlısı ile tatile çıkan Volkan'ın, sarı lacivertli yönetimden haber beklediği ve Mehmet Topuz'un aldığı ücrete (yıllık 2.2 milyon TL) oynamaya razı olduğu konuşuluyor. Menajeri Erdinç Şehit ise yönetim ile bugüne kadar yapılan görüşmelerde kesinlikle para konusunun gündeme gelmediğini dile getirerek, "İmzaya çok yakınız" demekle yetiniyor.

hala volkanın yerine adam alcaklarmış.Ya söyleyin o olmasaydı fenerbahçe(bende bir fbliyim)nasıl sevillayı eleyecekti.O kadar penaltıyı kurtardı.

Ps:Zaten delikanlıydı iyice gözümde büyüdü

Yukarı Alt