Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Takımımızın hazırlık kampı sırasında sakatlanarak bir süre sahalardan uzak kalan oyuncularımız Deivid de Souza ile Gökçek Vederson, umulandan daha erken bir sürede, hazır bir şekilde takıma döneceklerine inandıklarını söylediler. Deivid, "Sakatlığım hızla iyileşiyor. Vaktinden önce, en kısa sürede hazır olacağım" derken, Vederson ise, "Bir an önce hazır olabilmek için çok çalışıyorum" dedi.
Resmi internet sitemize açıklamalarda bulunan oyuncularımız Deivid de Souza ile Gökçek Vederson, sakatlıklarının durumu ve takıma dönecekleri dönemle ilgili bilgiler verdi. Deivid de Souza, "Ayağımın kırılması ve yaşadığım diğer kötü olaylar nedeniyle moralim çok bozulmuştu. Ancak şimdi yeniden kendimi toparlamaya başladım. Moralim yavaş yavaş yerine geliyor. Bu durumda sakatlığımın hızla iyileşmesinin de etkisi var. Sakatlığım hızla iyileşiyor. Vaktinden önce, en kısa sürede hazır olacağım. Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında yer alamayacağım ama, ligin geç başlayacak olmasını bir avantaj olarak görüyorum. Sakatlığımın iyileşme hızı bu şekilde devam ederse, ligin başlarında hazır hale gelirim. Çünkü, güç ve kondisyon toplama hareketlerine, fizyoterapistimiz Michael Schulten ve egzersiz uzmanımız Eurico Campos eşliğinde ara vermeden devam ediyorum. En kısa sürede takım arkadaşlarımla birlikte çalışmaya başlayacağıma inanıyorum. Gördüğüm kadarıyla takım da çok iyi gidiyor. Ben güzel sinyaller alıyorum" dedi.
Gökçek Vederson ise, "Sezon başı böyle bir sakatlık geçirmek beni çok üzdü. Ancak ben de beklenenden daha kısa sürede sahalara döneceğime inanıyorum. Çünkü kendimi her geçen gün daha iyi hissediyorum. Tesislerde her gün kondisyon ve güç toplamaya yönelik kuvvet idmanlarını uzmanlarla birlikte yapıyoruz. Sakatlığım tamamen geçip takımla birlikte çalışmalara katıldığımda kondisyon açığımı mümkün olan en kısa sürede kapatmak için, ayrıca evde de tek başıma çalışmalarımı sürdürüyorum. Şu an için takımla birlikte olamadığım için hayıflanıyorum ama, bir an önce çok hazır olabilmek için çok çalışıyorum. Sakatlığımız süresince takım arkadaşlarımız da bize her türlü desteği veriyor. Aramızda yaptığımız konuşmalarda da takımın bu yıl çok farklı olacağı konusunda hemfikiriz " dedi.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt